no i mapy w navi tragedia co z tym zrobic? NO i tez jest tam TV podobno w niemczech chodzila i ogladali ja a tu nic nie odbiera wie ktos cos? Dzieki serdeczne za pomoc i pozdrawiam! A napisalem tu bo nie wiedziealem dokladnie w ktorym dziale to dac
no i mapy w navi tragedia co z tym zrobic? NO i tez jest tam TV podobno w niemczech chodzila i ogladali ja a tu nic nie odbiera wie ktos cos? Dzieki serdeczne za pomoc i pozdrawiam! A napisalem tu bo nie wiedziealem dokladnie w ktorym dziale to dac
Pozdrawiam