Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Poszło na PW
Dizięki po niedzieli będę wgrywał to napiszę cy działa.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Działać musi - nie ma innego wyjścia.
No i mam problem kolego Adi
nagrałem te menu z najwolniejszą prędkością (6x) i nie chce mi się wgrywać. Po wejściu w menu serwisowe i włożeniu płytki z menu jak wybieram sw download wyskakuje mi aktualne oprogramowanie navi z 9 kwi. 2002 bodajże a w polu gdzie powinno być SW on CD-R są tylko 3 kropki i nie zaskakuje aktualizacja
czy coś robię nie tak ??? dodam że menu nagrałem na takiej samej płytce co mapy i te działają bez problemu. Czy rodzaj płytki ma aż tak istotne znaczenie czy w czymś innym tkwi problem. Proszę o pomoc.
Płyta jak i samo nagrywanie nie ma tutaj żadnego znaczenia. Update powinno nawet zaskoczyć z płyty chodnikowej.
To w czym może tkwić problem ??? czy to wina napędu, czy jakaś blokada jest ??? próbowałem na różnych płytach to nagrać i dalej to samo
Robisz to oczywiście zgodnie z opisem umieszczonym na ATT? Napisz dokładnie jaki masz aktualnie soft w BNSie. Ja sprawdzę zawartość CD którą wysłałem.
Podaj mi jak możesz nr ETKa tego BNSa.
a co to jest ten numer ETKa ? bo nie wiem o co chodzi i gdzie go znaleść?
Nr ETKa to nic innego jak numer katalogowy. Nr odczytasz VAGiem lub z naklejki która jest przyklejona na prawym boku czytnika.
Ja również sam wgrałem sobie mapy polskie i spolszczyłem BNSa 4.2
Wszystko ściągnąłem z chomika i zastosowałem się do opisów pomocy w ściągniętych plikach.
Zmarnowałem wiele płyt ale dopiero na Verbatim poszło.
Wszystko ściągnąłem z chomika i zastosowałem się do opisów pomocy w ściągniętych plikach.
Zmarnowałem wiele płyt ale dopiero na Verbatim poszło.
Odgrzebałem temat. Mam ten sam problem z poucinanymi literkami po ustawieniu języka ang. Ściągnąłem plik udostępniony przez Adi'ego i po udanym zainstalowaniu się problem nie znikł. Czy ma może kotś dobry soft lub taki który przywróci wcześniejszy oryginalny ??
[ Dodano: Czw 11 Kwi, 2013 12:54 ]
Czy jest wstanie ktoś pomóc ??
[ Dodano: Czw 11 Kwi, 2013 12:54 ]
Czy jest wstanie ktoś pomóc ??
Posiada ktoś aktualizacje ze spolszczeniem do nawigacji (B6 2004 kolorowy FIS) i jakiś namiar skąd można by wziąć mapy Polski? Szukam już 3 dni i nic
link do spolszczenia z tematu jest pod kluczem.
link do spolszczenia z tematu jest pod kluczem.Map jest sporo na chomiku.
Spolszczenie do BNS 4.2 mam.
[ Dodano: Sob 03 Sie, 2013 12:17 ]
Pokazały się nowe mapy Blaupunkt DX Poland-CzechRep 2013-2014
Sprawdziłem na BNS4.2 i działają.
Spolszczenie do BNS 4.2 mam.
[ Dodano: Sob 03 Sie, 2013 12:17 ]
Pokazały się nowe mapy Blaupunkt DX Poland-CzechRep 2013-2014
Sprawdziłem na BNS4.2 i działają.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych

