Elektryka i elektronika » [a4 b5] Brak światła w drzwiach/nogach kierowcy i brzęczyka
Odpowiedz do tematu
 
a wiec sprawdziłem wszystkie styki w drzwiach bagażniku masce i również wszystkie połączenia wtyczek, wszystko wygląda dobrze. brak mi juz pomysłów :-(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Analizując to jeszcze raz, to faktycznie radio może mieć wpływ na pracę zamka, tym bardziej jeżeli aktualnie działa Ci bez kluczyka. Odepnij radio i sprawdź ponownie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a wiec problem rozwiazany :mrgreen:
jak wsadzilem radio sony polaczylem pamiec z kablem plusowym do radia zeby nie wylaczalo radia po wyciagnieciu kluczyka- i to byl wlasnie ten problem co do alarmu. polaczylem kable ponownie tak jak powinny byc czyli ze po wyciagnieciu kluczyka wylacza sie radio i alarm zacza sie zalaczac normalnie, mrugaja kierunki i diodki w dzwiach.
Dziekuje za pomoc :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Taka drobnostka i tyle problemów. :mrgreen:
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Sprawdź w takim razie miejsce połączeń wiązki drzwi z wiązką centralną. Jest to brązowa wtyczka 15to pinowa na lewym słupku A. Na pinie 8 w tej wtyczce będzie drugi koniec przewodu brązowego z żółtym paskiem. Sprawdź czy po otwarciu drzwi będzie na nim masa. Jeżeli nie bedzie masz uszkodzoną wiązkę drzwi - najprawdopodobniej w miejscu załamania (gumowy peszel). Możesz tez dla pewności podać tam masę i w efekcie powinna się zapalić lampka.

Dzięki dzięki dzięki kolego Podłączyłem kabel z drzwi od tego kabla o którym pisałeś i działa wszystk ok tylko musze dodać że by kabel odpowiednioi zamontowac najlepiej w kilku miejscach skleić taśmą izolacyjną bo po kilku otwarciach drzwi się naciągnie i przestanie działać tak było u mnie i musiłem ponownie drzwi rozbierac pozdrawiam i dzięki wszystko dziła jak powinno

Postaw piwo autorowi tego posta
 
davidovv napisał/a:
[dzięki wszystko dziła jak powinno

A to w takim razie cieszy mnie to bardzo. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.133.109.30 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa