Witam mam problem jak w temacie.
Od roku jestem uzytkownikiem audi a4 b5 z 97 roku. Z gazem 2 generacji.A ze jestem zielony w temacie o samochodach to i o autko sie szczegolnie nie dbalo.
Mam zamiar uzupelnic swoja wiedze a takze doswiadczenie z pomoca ludzi madrzejszych odemnie.

Wracajac do sedna.
Problem zacza sie od falowania obrotow i spadku mocy podczas jazdy na benzynie. Traci moc jest mulowaty a gdy zdejme noge zgazu i zejdzie ponizej 900 obrotow to obroty faluja w przedziale 1400/400. Po wcisnieciu pedalu gazu do ziemi auto po pewnym czasie osiaga 2000 obrotow. I wraca do kondycji. Problem sie nasilil po wymianie sprzegla, uszczelki pod pokrywa zaworow i filtrze paliwa. Wczesniej wystarczylo auto zgasic i odpalic ponownie ze stacyjki. Teraz i to nie pomaga.na biegu jak i na jalowym biegu. Jest to samo.Problem jest sporadyczny i nieregularny, niezalezny od czynnikow atmosferycznych. Dodam za na gazie nie ma zadnego problemu i auto jedzie normalnie.

Szukalem tego problemu na forach. Widzialem podobne ale nie takie same wiec zdecydowalem sie napisac tutaj z prozba o pomoc.