Pozostałe tematy » [A4 B5 1.6LPG] Strzał gazu i problemy.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [A4 B5 1.6LPG] Strzał gazu i problemy.
Witam wiecie może gdzie można nabyć przepływomierz a najlepiej talerzyk (jeśli to możliwe) bo po strzale gazu mam problem z obrotami? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kolego, W sklepie z częściami do audi znajdziesz przepływościomierz powietrza ;) Ale podpinam się pod temat by nie spamować. I pytam się

Audi A4 B5 Rocznik 1997 Benzyna 1.6 + LPG

1. Jakie mogą być dalsze skutki nie naprawienia tej usterki ?

2. Wiem że trzeba sprawdzić czy nie ma zwarcia na świecach i kablach. Moje pytanie brzmi jak to zrobić?

3. Po wymianie czeka mnie wizyta u fachowca od LPG by wyregulować gaz , a jakaś regulacja silnika również potrzebna ?

Z góry dziekuje za odpowiedzieć, czekam z niecierpliwością ;)
Je :evil: stem tu nowy Yee ! :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
orxech napisał/a:
Je stem tu nowy Yee !
wiec wypadało by się przedstawic w odpowiednim dziale ;)
co do świec i kabli to pali na wszystkie gary? jesli tak to nie ma co sprawdzac swiec i kabli.
orxech napisał/a:
I pytam się

Audi A4 B5 Rocznik 1997 Benzyna 1.6 + LPG

1. Jakie mogą być dalsze skutki nie naprawienia tej usterki ?
rozumiem,że tez miałes strzał... także uszkodzona przepływka?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
orxech napisał/a:
kolego, W sklepie z częściami do audi znajdziesz przepływościomierz powietrza Ale podpinam się pod temat by nie spamować. I pytam się

Audi A4 B5 Rocznik 1997 Benzyna 1.6 + LPG

1. Jakie mogą być dalsze skutki nie naprawienia tej usterki ?

2. Wiem że trzeba sprawdzić czy nie ma zwarcia na świecach i kablach. Moje pytanie brzmi jak to zrobić?



3. Po wymianie czeka mnie wizyta u fachowca od LPG by wyregulować gaz , a jakaś regulacja silnika również potrzebna ?


orxech, o ile dobrze zrozumiałem to masz problem z obrotami. Przyczyną mogą być przewody wysokiego napięcia. Co do sprawdzenia ich to możesz to zrobić w nocy przy wilgotnej pogodzie. Jak będziesz miał dyskotekę pod maską tzn. że przewody masz do wymiany. ;-) . Może być tak że nic nie zauważysz chociaż to nie musi oznaczać że przewody masz dobre. Przewody po kilku/ lub kilku latach utracą swoje właściwości i nie dostarczają odpowiedniej ilości prądu do świec. Czasami już po dotyku czuć że są już stare i należałoby je wymienić.
Jak znacie inne sposoby to podpowiedzcie koledze :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
uważam,że dokad pali na wszystki cylindry, to nie ma co szukac dziury w całym, pod warunkiem,że na bieżąco wymienia sie w/w elementy (kabe i świece)

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.141.8.247 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa