Nie. Podłączenie żółtego i czarnego zostaje bez zmian.
Przewód podświetlenia szary z niebieskim paskiem który kończy się w białej elektrycznej kostce musisz podłączyć do wolnego miejsca między przewodem żółtym i czarnym.
Odpowiedz do tematu
Absolutnie nie.
Odpowiedz do tematu
Zostało tak podłączone i nadal się nie podświetla
Widocznie coś nie kontaktuje lub brakuje napięcia. Zmierz na załączonych światłach czy w tym miejscu jest napięcie 12V.
no ok zobaczę
też mi się coś zdaje że tam nie dochodzi prawidłowo prąd do kostki
będę musiał kupić nową kostkę z kablem tam
też mi się coś zdaje że tam nie dochodzi prawidłowo prąd do kostki
będę musiał kupić nową kostkę z kablem tam
Mi takie połączenia w ogóle się nie podobają. Listwy elektrycznie w aucie to jak prowizorka chodzi o estetykę. Niestety nie każdy ma umiejętności manualne do lutownicy czy w najlepszym wypadku posiada zaciskarkę do konektorów więc tematu nie było.
Wracając do problemu instalacji i zasilania radia, to w twoim audi nie było od nowości fabrycznego radia ponieważ wówczas powinieneś mieć tych przewodów więcej.
3 przewody w czarnej kostce były tylko przy instalacji dla niefabrycznego radia - zasilanie (pamięć), masa i podświetlenie. To, że chcesz aby oryginalne radio działało również bez kluczyka nie oznacza że jak połączysz się żółtym przewodem do stacyjki to nie będzie grać. Tylko oryginalne radia (z małymi wyjątkami Blaupunkt i Grundig) działają bez klucza - przez 60min od załączenia. Reszta przy takim podłączeniu potrzebuje włożony kluczyk w stacji.
Zrobisz jak uważasz, to przecież twoje Audi.
Wracając do problemu instalacji i zasilania radia, to w twoim audi nie było od nowości fabrycznego radia ponieważ wówczas powinieneś mieć tych przewodów więcej.
3 przewody w czarnej kostce były tylko przy instalacji dla niefabrycznego radia - zasilanie (pamięć), masa i podświetlenie. To, że chcesz aby oryginalne radio działało również bez kluczyka nie oznacza że jak połączysz się żółtym przewodem do stacyjki to nie będzie grać. Tylko oryginalne radia (z małymi wyjątkami Blaupunkt i Grundig) działają bez klucza - przez 60min od załączenia. Reszta przy takim podłączeniu potrzebuje włożony kluczyk w stacji.
Zrobisz jak uważasz, to przecież twoje Audi.
No tak jak mówisz pewnie nie było oryginalne radio włożone tylko coś innego
Jak kupiłem to auto to miałem włożone to radio chorus
radio gra jakies 30-40 min jak się jedzie i się samo wyłącza to też może być coś nie tak ? od zakupu tak miałem że samo robi się na OFF po czasie
Jak kupiłem to auto to miałem włożone to radio chorus
radio gra jakies 30-40 min jak się jedzie i się samo wyłącza to też może być coś nie tak ? od zakupu tak miałem że samo robi się na OFF po czasie
Jeżeli był podłączony do radia tylko jeden plus, to tak też będzie.
no Ok
Dzięki wielkie
Jak zmienię kostkę i będzie śmigać to dam znać
Pozdrawiam ;audi
[ Dodano: Wto 28 Sie, 2012 12:54 ]
Witam
Nie mogę znaleźć postu z lusterkami
jest jakiś osobny bezpiecznik od podgrzewania lusterek ? czy jest tylko jeden bezpiecznik od szyby tylnej i lusterek ? czy osobne są ?
Jaki bezpiecznik odpowiada za lusterka żeby się podgrzewały ??
jeszcze raz sorry że tu napisałem
Dzięki wielkie
Jak zmienię kostkę i będzie śmigać to dam znać
Pozdrawiam ;audi
[ Dodano: Wto 28 Sie, 2012 12:54 ]
Witam
Nie mogę znaleźć postu z lusterkami
jest jakiś osobny bezpiecznik od podgrzewania lusterek ? czy jest tylko jeden bezpiecznik od szyby tylnej i lusterek ? czy osobne są ?
Jaki bezpiecznik odpowiada za lusterka żeby się podgrzewały ??
jeszcze raz sorry że tu napisałem
Nr9 10A.
kupilem akumulator bosch silver 74ah 750v , przyszedl adapter z separatorem podalczlem to jak Adi202, pislaes i gra wszystko. ale tylne glosniki jak sie przylozy rek edo nich to nie czuc nawet ze graja , sub gra ale tez szalu nie ma jak dotykam glosnik to czuc ze glosnik drzy. to tak slabo ma grac? ; )
| Magik170 napisał/a: |
| to tak slabo ma grac? ; ) |
Absolutnie nie.
to idzie cos zrobic z tym by grało to lepiej? podlaczlem wszytsko jak pisales.
Ostatnio sprawdzałem bezpiecznik od lusterek Nr9 10A. jest dobry i nadal się nie podgrzewają jaka może być też przyczyna? ma coś wspólnego z szybą tylną?
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
