Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
umnie tak bylo kiedys ze jak mialem za duzo czynika to ze sprerzarki gichlo raz gazem
a czy próbowaleś diagnozować klimę,przed poszukiwaniami?
Oddałem samochód do zakładu na diagnozę, stwierdzili ze sprężarka do wymiany. Mogę jakoś ich sprawdzić czy na pewno bo jakoś szybko ta diagnoza?
Tylko dlaczego na z podłączonym na krótko kompresorem klima chodzi ....
[ Dodano: Pią 11 Lip, 2014 21:59 ]
minęło trochę czasu i mam 2 obiekcje
klima działa
żaden kompresor żadne nic wyczyściłem wszystkie styki możliwe w układzie klimy od czujnika ciśnienia, czujniki temp, wtyczki do kompresora, bezpieczniki i od tego czasu klima chłodzi aż miło
ALE
w układzie jest dalej wada, i potrzebuje potwierdzenia mojego problemu, jak samochód pracuje na klimatyzacji, nie wyłącza się w momencie kiedy temp przekracza 90 stopni testowałem do 1 kreski dalej się boje zagotowania, jak wyłączę klime w momencie wiatrak odpala się i reguluje temp. Czujnik temp na wężu??
Tylko dlaczego na z podłączonym na krótko kompresorem klima chodzi ....
[ Dodano: Pią 11 Lip, 2014 21:59 ]
minęło trochę czasu i mam 2 obiekcje
klima działa
żaden kompresor żadne nic wyczyściłem wszystkie styki możliwe w układzie klimy od czujnika ciśnienia, czujniki temp, wtyczki do kompresora, bezpieczniki i od tego czasu klima chłodzi aż miło
ALE
w układzie jest dalej wada, i potrzebuje potwierdzenia mojego problemu, jak samochód pracuje na klimatyzacji, nie wyłącza się w momencie kiedy temp przekracza 90 stopni testowałem do 1 kreski dalej się boje zagotowania, jak wyłączę klime w momencie wiatrak odpala się i reguluje temp. Czujnik temp na wężu??
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych