Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
A3 8L lewe ¶wiat³o drogowe
Wczoraj by³em w trasie nad morze, w drodze powrotnej zrobi³o siê ciemno piêknie odpalam d³ugie a tu zonk lewe nie dzia³a, a odk±d pamiêtam by³o ok. Dzi¶ sprawdzi³em ¿arówkê, sprawna, bezpiecznik, dobry. Gdzie dalej szukaæ tylko do drogowe nie dzia³a
Ja to jak co¶ siê dzieje to sprawdzam wszystkie bezpieczniki jak leci wyjmuj±c je.
Sprawdzi³ bym miernikiem co z napiêciem na wtyku który wpinasz w ¿arówkê.
Kolejna sprawa upewni³ bym siê jak wygl±daj± przewody i wtyczki (uszkodzenia).
Niektórzy u¿ywaj± "wzmacnianych" ¿arówek które potrafi± topiæ instalacjê.
Nie jestem elektromechanikiem ale to bym kukn±³ w pierwszej kolejno¶ci. Jak to sprawdzisz to napisz co wysz³o a pewnie w miêdzy czasie (je¶li to co ja napisa³em nie da skutku) tê¿sze g³owy siê wypowiedz±.
Powodzenia ¿yczê bo mam ten sam model
Sprawdzi³ bym miernikiem co z napiêciem na wtyku który wpinasz w ¿arówkê.
Kolejna sprawa upewni³ bym siê jak wygl±daj± przewody i wtyczki (uszkodzenia).
Niektórzy u¿ywaj± "wzmacnianych" ¿arówek które potrafi± topiæ instalacjê.
Nie jestem elektromechanikiem ale to bym kukn±³ w pierwszej kolejno¶ci. Jak to sprawdzisz to napisz co wysz³o a pewnie w miêdzy czasie (je¶li to co ja napisa³em nie da skutku) tê¿sze g³owy siê wypowiedz±.
Powodzenia ¿yczê bo mam ten sam model
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych