Pozostałe tematy » [A3 1.6+lpg] ruch wskazówki prędkościomierza
Odpowiedz do tematu
 [A3 1.6+lpg] ruch wskazówki prędkościomierza
Witam wszystkich. Mam problem z moją A3 (1.6+lpg 101 km 97r. ) problem nie jest dokuczliwy a jednak chciałbym wiedzieć jak się go pozbyć , mam niunie tydzień autko jak na razie super lecz od 3 dni przy włączaniu zapłonu towarzyszy około 5 pikniecie i wskazówka prędkościomierza podnosi do około 150km/h ( stojąc w miejscu na biegu jałowym) czy ktoś wie dlaczego i jak pozbyć się tego prblemu ? :-? :-? :-?


Uwagi obslugi forum:
używaj normalnego koloru trzcionki, nastepnym razem dosrtaniesz ostrzezenie!
Pasiak


Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Pikanie i ruch wskazówki prędkościomierza
Patryk-a3 napisał/a:
Witam wszystkich. Mam problem z moją A3 (1.6+lpg 101 km 97r. ) problem nie jest dokuczliwy a jednak chciałbym wiedzieć jak się go pozbyć , mam niunie tydzień autko jak na razie super lecz od 3 dni przy włączaniu zapłonu towarzyszy około 5 pikniecie i wskazówka prędkościomierza podnosi do około 150km/h ( stojąc w miejscu na biegu jałowym) czy ktoś wie dlaczego i jak pozbyć się tego prblemu ? :-? :-? :-?
czy poza wariujaca wskazówka predosciomierze pojawia sie jeszcze jakis komunikat? Czy to sie dzieje tylko w czasie postoju, czy także w czasie jazdy?
zapraszamy także do działu przywitań

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
nie to sie dzieje tylko przy odpalaniu , wczoraj np. nie chciala mi odpalic dopiero za 7 razem , rozrusznik kreci jak wariat a akumulator tez dobry. :-(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
propnuje zrobic test elementów wykonawczych zegarów,aby wykluczyc ich usterke ,oraz zczytać błedy ze sterowników, to powinno naświetlic sprawę,osobiście wydaje mi się,że moze byc problem z immo

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 52.15.112.69 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa