Elektryka i elektronika » środek do czyszczenia wyswietlacza gps/radio
Odpowiedz do tematu
 środek do czyszczenia wyswietlacza gps/radio
Witam,chcialbym spytac ,jakim srodkiem najlepiej czyscic wyswietlacz nawigacji,ogolnie komputera,.?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: środek do czyszczenia wyswietlacza gps/radio
michu28 napisał/a:
Witam,chcialbym spytac ,jakim srodkiem najlepiej czyscic wyswietlacz nawigacji,ogolnie komputera,.?

Najlepiej na sucho ściereczką z alcantary. Wyświetlacze LCD pokryte są delikatną warstwą ochronną która pod wpływem środków chemicznych potrafi uszkodzić się. W efekcie widać plamy które zakryje tylko folia poliwęglanowa. ;-)

Wystawiono 1 piw(a):
michu28
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki Adi202,czyli musze zapomniec o "letniej przygodzie",ze pozbede sie sie tych mikro zarysowan?...czy takie rzeczy robia np w warsztatach Audi etc?,"(chodzi tylko o Polske)..masz tam piwko ode mnie:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
michu28 napisał/a:
Dzieki Adi202,czyli musze zapomniec o "letniej przygodzie",ze pozbede sie sie tych mikro zarysowan?...czy takie rzeczy robia np w warsztatach Audi etc?,"(chodzi tylko o Polske)..masz tam piwko ode mnie:)

Dlaczego? Kup sobie arkusz folii poliwęglanowej i przyklej na wyświetlacz. Ja coś takiego robiłem w RNS-E z tym, że rozkręcałem ramkę wyświetlacza i przykleiłem na całą jego powierzchnię. W efekcie nie widać brzegów folii oraz wygląd wyświetlacza prosto spod igły. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aha,tak,też zrobie,wiesz nigdy nie mialem wczesniej doczynienia z takim hi-tech w samochodach,dopiero sie wdrażam:)...pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
michu28 napisał/a:
Aha,tak,też zrobie,wiesz nigdy nie mialem wczesniej doczynienia z takim hi-tech w samochodach,dopiero sie wdrażam:)...pozdrawiam

Zawsze musi być ten pierwszy raz. ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wiesz ,kicam po necie i jest masa tych folii ,ale głownie na tel komórkowe,a gdzie bym to mógł dopaść?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
michu28 napisał/a:
wiesz ,kicam po necie i jest masa tych folii ,ale głownie na tel komórkowe,a gdzie bym to mógł dopaść?

To jest to samo tylko, że w mniejszych rozmiarach. Kup sobie coś takiego i dotniesz skalpelem http://allegro.pl/ipad-2-...2091853430.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki,tego było trzeba! :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.19.56.114 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa