Elementy silnika » [A6 C5 2.8 ACK] Rozrząd itp.
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5 2.8 ACK] Rozrząd itp.
Witam Panowie/Panie

Mam kilka pytań jaki rozrząd oraz pompa wody będzie dobra, kupować osobno czy komplety, polecicie jakąś firmę? na allegro tego pełno, a nie wiadomo co kupić, a znów w pobliskich sklepach motoryzacyjnych wiadomo że wciskają wszystko co najdroższe, a nie koniecznie dobre więc wolę Waszej wiedzy zasięgnąć.
Interesują mnie również jakieś przewody ostatnio wziąłem ngk właśnie z allegro(podróba czy coś skusiła cena niestety) i bardziej świeciły niż stare;p a jak przewody to i świece jakie kupić zwykłe czy irydowe(BOSH, NKG, BERU) czy one coś dają poza lepszym samopoczuciem i lepszym wyssaniem kieszeni? i czteroelektrodowe czy ilu autko ma lpg
A i mam pęknięty dolot do filtra powietrza czy z 2.5tdi lub 1.8T jest taki sam, na allegro znalazłem( cena tych około 40zł z przesyłka a ori niby już od 100 z przesyłka) wyglądają tak samo ale czy długością będzie się zgadzał, pasował już ktoś coś takiego >?
Za odpowiedzi z góry dziękuję

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A6 C5 2.8 ACK] Rozrząd itp.
Stratoss napisał/a:
Witam Panowie/Panie

Mam kilka pytań jaki rozrząd oraz pompa wody będzie dobra, kupować osobno czy komplety, polecicie jakąś firmę? na allegro tego pełno, a nie wiadomo co kupić, a znów w pobliskich sklepach motoryzacyjnych wiadomo że wciskają wszystko co najdroższe, a nie koniecznie dobre więc wolę Waszej wiedzy zasięgnąć.
Interesują mnie również jakieś przewody ostatnio wziąłem ngk właśnie z allegro(podróba czy coś skusiła cena niestety) i bardziej świeciły niż stare;p a jak przewody to i świece jakie kupić zwykłe czy irydowe(BOSH, NKG, BERU) czy one coś dają poza lepszym samopoczuciem i lepszym wyssaniem kieszeni? i czteroelektrodowe czy ilu autko ma lpg
A i mam pęknięty dolot do filtra powietrza czy z 2.5tdi lub 1.8T jest taki sam, na allegro znalazłem( cena tych około 40zł z przesyłka a ori niby już od 100 z przesyłka) wyglądają tak samo ale czy długością będzie się zgadzał, pasował już ktoś coś takiego >?
Za odpowiedzi z góry dziękuję
do swojej załozyłem rozrząd wraz z pompa wody polecany przez Angielski serwis Audi SKF co do kabli i świec zakładałem BOSCHa

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja zakładałem rozrząd INA pompę RUVILLE , i wymień też termostat .
Koszt u mnie w mieście :
- rozrząd INA ( rolki + pasek ) 340 zł
- pompa RUVILLE 150 zł lub HEPU 200 zł
- napinacz hydrauliczny 200-250 zł

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuję panowie za odpowiedzi Pasiak możesz mi opisać ta adaptacje we vagu pod linkę ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Stratoss napisał/a:
Dziękuję panowie za odpowiedzi Pasiak możesz mi opisać ta adaptacje we vagu pod linkę ?
[01 - Engine]
[Measuring Blocks - 08]
Enter Group 098 (Note: Some SIMOS or Marelli ECU's use Group 001 such as ADY & AEE engines)

[Go!]
[Switch to basic settings]
Once you do this you will see the top right display say ADP RUN. The TB adaptation is being done as soon as you switch to basic settings. You will see the values change and hear the TB cycle for the first few seconds then it will stop. Leave it in Basic Settings for about 30 seconds.

Click the [Switch to Meas. Blocks] button and you're all set.
Be sure not to touch the accelerator and make sure the engine is NOT running when you do this!

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 3.133.121.160 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa