 |
|
Schemat przełączników manetek a4 b5 |
| Autor |
Wiadomość |
adi562

Model: B5
Silnik: 1.9 AFN
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 07 Lut 2011 Wszystkie posty: 3
     
Skąd: Kartuzy
|
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011 23:12 Schemat przełączników manetek a4 b5
|
|
|
Witam wszystkich - jestem tu nowy.
Moja prośba to schemat do manetek (przełączników) świateł i wycieraczek do audi a4b5 1997r. silnik AFN 110km.
Oraz ten sam schemat do a4b5 lift (bodajże 2001)
Otóż wpadłem na fajny - jak dla mnie na początku pomysł i przełożyłem kierownicę (wszystko od kolumny w górę po same pierścionki na szczycie airbag-u) do swojego przed-lift'a i mam problem z podłączeniem instalacji. Z lewej strony pasują kostki lecz nie działają kierunkowskazy (reszta ok) natomiast z prawej strony kostki od lift'a są inne i muszę to pociąć i poprzekładać.
Z podłączeniem klaksonu i poduszki poradziłem sobie sam, ale dalej proszę o pomoc? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 08 Lut, 2011 00:16 Re: Schemat przełączników manetek a4 b5
|
|
|
| adi562 napisał/a: | Witam wszystkich - jestem tu nowy.
Moja prośba to schemat do manetek (przełączników) świateł i wycieraczek do audi a4b5 1997r. silnik AFN 110km.
Oraz ten sam schemat do a4b5 lift (bodajże 2001)
Otóż wpadłem na fajny - jak dla mnie na początku pomysł i przełożyłem kierownicę (wszystko od kolumny w górę po same pierścionki na szczycie airbag-u) do swojego przed-lift'a i mam problem z podłączeniem instalacji. Z lewej strony pasują kostki lecz nie działają kierunkowskazy (reszta ok) natomiast z prawej strony kostki od lift'a są inne i muszę to pociąć i poprzekładać.
Z podłączeniem klaksonu i poduszki poradziłem sobie sam, ale dalej proszę o pomoc? |
Z wydobyciem schematu jakoś damy radę, ale czy nie lepiej założyć starą elektronikę? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
adi562

Model: B5
Silnik: 1.9 AFN
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 07 Lut 2011 Wszystkie posty: 3
     
Skąd: Kartuzy
|
Wysłany: Wto 08 Lut, 2011 07:59
|
|
|
Tak, tylko przy starej elektronice wyskakuje problem z montażem taśmy ABS pod kierownicę od lift'a.
W mojej wersji taśma jest przykręcana a w nowej wpinana na zatrzaski.
Totalnie nie wiem jak to minąć.
A wiadomo że taśma ta jest kompatybilna z nową kierownicą.
Mojej starej nawet nie mogę na nią nałożyć.
Pozdrawiam |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 08 Lut, 2011 11:40
|
|
|
| adi562 napisał/a: | Tak, tylko przy starej elektronice wyskakuje problem z montażem taśmy ABS pod kierownicę od lift'a.
W mojej wersji taśma jest przykręcana a w nowej wpinana na zatrzaski.
Totalnie nie wiem jak to minąć.
A wiadomo że taśma ta jest kompatybilna z nową kierownicą.
Mojej starej nawet nie mogę na nią nałożyć.
Pozdrawiam |
W takich przypadkach jest zawsze kilka wyjść. Ja np montowałem do A8 97r kierę z Tiptronic'iem od nowszej wersji. Kupiliśmy z Grzesiem na Allegro adapter na wieloklin i przerobiłem taśmę - wstawiłem nową do starej obudowy i podłączyłem się pod sterownik skrzyni. W Twoim przypadku będzie jednak prościej zaadaptować ramię wycieraczki do starego typu przekaźnika. Możesz również pokombinować z montażem przekaźnika wycieraczek z nowego typu po lifcie. Jeżeli masz kawałek wiązki z wtyczką do wycieraczek (po lifcie), to mogę pomóc Ci to zaadaptować do aktualnej wiązki. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
adi562

Model: B5
Silnik: 1.9 AFN
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 07 Lut 2011 Wszystkie posty: 3
     
Skąd: Kartuzy
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |