Elementy silnika » [ audiv6 C4]Czujnik polozenia walu.
Odpowiedz do tematu
 
Sorry ale to szukanie igły w stogu siana nie wiedząc nawet z której strony silnika szukać.
Moze jest ktoś kto wie gdzie on sie znajduje w CAHA?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jarecki01 napisał/a:
Sorry ale to szukanie igły w stogu siana nie wiedząc nawet z której strony silnika szukać.
Moze jest ktoś kto wie gdzie on sie znajduje w CAHA?
nie przesadzajmy, cholodnica EGR nie jest wielkości pudełka zapałek, masz całe zdjęcie podglądowe jak wygląda ,więc odrobina dobrej woli i na pewno znajdziesz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gdyby to było tak proste jak po nitce do kłębka to bym nawet nie zadawał takiego pytania. Miałem nadzieję że podpowiedz będzie...jest po lewej stronie przy...czymś ,a nie szukaj po przewodach..heh
Jak bym miał silnik na palecie to ok..poszukam ale nie w aucie gdzie ciężko łapę wsadzić .
Rok temu wymieniałem EGR, świece żarowe ,czujnik ciśnienia doładowania gdzie trza wywalić zderzak i lampę..nie jestem z pierwszej łapanki,ale tego dziada nie mogę namierzyć w tym CAHA.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jarecki01 napisał/a:
Gdyby to było tak proste jak po nitce do kłębka to bym nawet nie zadawał takiego pytania. Miałem nadzieję że podpowiedz będzie...jest po lewej stronie przy...czymś ,a nie szukaj po przewodach..heh
Jak bym miał silnik na palecie to ok..poszukam ale nie w aucie gdzie ciężko łapę wsadzić .
Rok temu wymieniałem EGR, świece żarowe ,czujnik ciśnienia doładowania gdzie trza wywalić zderzak i lampę..nie jestem z pierwszej łapanki,ale tego dziada nie mogę namierzyć w tym CAHA.
Za 3 dni jadę do PL Trójmiasto to pewnie znajdę kogoś kumatego w audi .
może faktycznie lepiej poszukać kogoś "bardziej kumatego" kto znajdzie chłodnicę EGR, skoro cięzko Ci ja namierzyć to lepiej się za to nie brać ;-) pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jarecki01 napisał/a:
Gdyby to było tak proste jak po nitce do kłębka to bym nawet nie zadawał takiego pytania. Miałem nadzieję że podpowiedz będzie...jest po lewej stronie przy...czymś .

Widzisz mi namierzenie tego zaworka zajęło 15s. Wystarczy podnieść maskę silnika i przypatrzeć się dokładnie. Zawór jest z przodu silnia przed wentylatorem. I wcale nie jest tam tak ciasno rękę można włożyć.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 3.16.69.143 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa