 |
|
Dym spod maski silnika |
| Autor |
Wiadomość |
jasiek32


Model: A3
Silnik: AVU
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 27 Wrz 2011 Wszystkie posty: 35
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: Pon 09 Maj, 2016 17:44 Dym spod maski silnika
|
|
|
Dzisiaj wsiadłem do auta i przekręciłem klucz chcąc zapalić silnik .
Nagle usłyszałem coś jakby ,,bum'' i spod maski poszedł dym.
Nie pamiętam koloru dymu bo byłem w szoku
Po podniesieniu maski odłączyłem akumulator bo nie wiedziałem co jest grane.
pod linkiem jest fotka z zaznaczonym miejscem gdzie było bum :
link do fotki
Może macie pomysł co to mogło być?
Auto jest z instalacją gazową , silnik 1.6 .
Nie wiem czy można teraz odpalać auto ,żeby pojechać do jakiegoś magika . |
|
|
|
|
|
 |
Juzio 1986
Ciągle mało mocy

Model: C4 S4
Silnik: 4.2
Zasilanie: benzyna+gaz
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sty 2012 Wszystkie posty: 89
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Powiat Tomaszów Lub.
|
Wysłany: Wto 10 Maj, 2016 06:05
|
|
|
Jeżeli dobrze widzę to masz dziurę w części kolektora ssącego także na pewno go nie zapalisz, a jeśli już to będzie dziwnie pracował. Nie jestem pewien co do przyczyny wybuchu w starych instalacjach gazowych na mixerach jeszcze to było normą ale już na wtrysku nie powinno się to zdarzać. |
_________________ było:
Opel Omega 2.0 92r
Omega 2.6 93r
Opel SENATOR 3.0 93r
Citroën XM 3.0 V6 94r
C4;2.6 V6 93r
C4;2.8 V6 94r
citroen xsantia 3.0 V6 98r
trzeba ciagle sie uczyc by byc naprawde dobrym |
|
|
|
|
|
 |
jasiek32


Model: A3
Silnik: AVU
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 27 Wrz 2011 Wszystkie posty: 35
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Rzeszów
|
Wysłany: Wto 10 Maj, 2016 16:13
|
|
|
Trudno się wymienia taki kolektor ssący , poradzę sobie bez doświadczenia czy lepiej wołać mechanika?
Dzisiaj spróbowałem odpalić i zapalił bez problemu .Zrobiłem jazdę testową i niby wszystko chodzi.Teraz pytanie co było powodem ,ma ktoś pomysł ?Mam ostatnio taką przypadłość ,że za szybko przełącza mi się na gaz .Dosłownie po kilku sekundach od zapalenia zimnego auta przełącza się na gaz .Wybieram się do gazownika na regulację , ale coś mi to nie pasuje bo regulowałem instalację kilka miesięcy temu i podejrzane coś to jest . |
|
|
|
|
|
 |
eleszet
..................


Model: A8 D3
Silnik: 4.2 BFM
Zasilanie: PB & LPG
Nadwozie: Limousine
Pomógł: 31 razy Dołączył: 31 Paź 2012 Wszystkie posty: 1655
     
Piwa: 79/18 Skąd: Dolny Śląśk
|
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016 07:48
|
|
|
Fotki nie ma...
Co do wybuchu to pewnie poszedł strzał w kolektor.
Nie widzę fotki więc nie ocenię ale skoro mówisz że auto jeździ to ogarnij to szybko bo następnym razem może rozwalić kolektor i będziesz miał robotę.
Co do wybuchów to przy nowszych instalacjach to faktycznie nie powinno występować. Nie wiem jaką masz instalację. W każdym razie nie lekceważ tematu bo szkoda kasy na naprawy przez zaniedbania. |
_________________ Nie musisz dziękować - wystarczy kliknąć: "piwo" oraz "pomógł"
wszystko się da to tylko kwestia uporu...
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |