 |
|
[C4 ABC] brak wolnych obrotów |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
|
|
|
 |
GSF


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: sedan
Wiek: 43 Dołączył: 29 Kwi 2010 Wszystkie posty: 192
     
Otrzymał 5 piw(a) Skąd: Bogatynia
|
Wysłany: Sro 09 Lut, 2011 13:22
|
|
|
Ten gościu co popinał radio chyba powinien dostać lepe.....
Na tych wzmacniaczach przy głosnikach cały czas jest prąd na czerwono niebieskim kablu. Z wiązki do kostki radia przychodzi chyba 6 kabli z czego w 3 jest non stop prąd. W kostce od radia są tylko 2 przewody czerwony i czarny.Remote jest podciągniety do żółtej kostki od tych wzmaków.Dziwnie zniknięcie wolnych obrotów zaczeło się od montazu radia, zbieg okoliczności?? Auto zaraz jedzie na badanie do Rava, to jest spec od opli ale i audika przebada. Zobaczymy co wypluje VAG |
_________________ "Sprzedaż Maszyn Budowlanych"
660-745-878 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 09 Lut, 2011 13:28
|
|
|
| GSF napisał/a: | Ten gościu co popinał radio chyba powinien dostać lepe.....
Na tych wzmacniaczach przy głosnikach cały czas jest prąd na czerwono niebieskim kablu. Z wiązki do kostki radia przychodzi chyba 6 kabli z czego w 3 jest non stop prąd. W kostce od radia są tylko 2 przewody czerwony i czarny.Remote jest podciągniety do żółtej kostki od tych wzmaków.Dziwnie zniknięcie wolnych obrotów zaczeło się od montazu radia, zbieg okoliczności?? Auto zaraz jedzie na badanie do Rava, to jest spec od opli ale i audika przebada. Zobaczymy co wypluje VAG |
Na czerwono- niebieskim przewodzie ma być stałe napięcie. Wzmacniacz załączany jest białym przewodem i na nim nie powinno być zasilania kiedy radio jest wyłączone.
Czy radio jest załączane stacyjką? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
elmek13
Wariat jakich mało


Model: Q7
Silnik: BUG
Zasilanie: Diesel
Nadwozie: SUV
Pomógł: 3 razy Wiek: 47 Dołączył: 03 Lis 2009 Wszystkie posty: 1014
     
Piwa: 46/14 Skąd: z Elemelkowa
|
Wysłany: Sro 09 Lut, 2011 15:23
|
|
|
Wy tu o radiu ale co z obrotami.? |
_________________ Logistyk, oraz główny maruda w Burbo Team
 |
|
|
|
|
|
 |
GSF


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: sedan
Wiek: 43 Dołączył: 29 Kwi 2010 Wszystkie posty: 192
     
Otrzymał 5 piw(a) Skąd: Bogatynia
|
Wysłany: Sro 09 Lut, 2011 18:09
|
|
|
Panowie to jest jakis cyrk:)
Co się okazało, krokowiec przykręcony na jedną śrubkę którą dało sie wykręcic palcami... drugiej wogule nie było (jakieś czary??) Został poddany czyszczeniu i zamontowany ponownie. Teraz sprawa wygląda tak że auto odpala normalnie obroty nie falują ale chodzi jakby cały czas na ssaniu czyli w okolicach 1300-1400obr i cały czas równiutko. VAG nie pokazał żadnych błędów oprócz czegoś związanego z immo. Błąd został skasowany. Co dalej?? czekamy na jutrzejszy poranek czy coś znowu rozładuje akume. Pobór prądu sprawdzony, nie zaobserwowano żadnych ubytków. Ładowanie w normie 14,2
PS. Adi kiedy masz jakis wolny termin?? |
_________________ "Sprzedaż Maszyn Budowlanych"
660-745-878 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 09 Lut, 2011 18:40
|
|
|
| GSF napisał/a: | Panowie to jest jakis cyrk:)
Co się okazało, krokowiec przykręcony na jedną śrubkę którą dało sie wykręcic palcami... drugiej wogule nie było (jakieś czary??) Został poddany czyszczeniu i zamontowany ponownie. Teraz sprawa wygląda tak że auto odpala normalnie obroty nie falują ale chodzi jakby cały czas na ssaniu czyli w okolicach 1300-1400obr i cały czas równiutko. VAG nie pokazał żadnych błędów oprócz czegoś związanego z immo. Błąd został skasowany. Co dalej?? czekamy na jutrzejszy poranek czy coś znowu rozładuje akume. Pobór prądu sprawdzony, nie zaobserwowano żadnych ubytków. Ładowanie w normie 14,2
PS. Adi kiedy masz jakis wolny termin?? |
Jest jakaś różnica na obrotach po odpięciu wtyczki silnika krokowego? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
GSF


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: sedan
Wiek: 43 Dołączył: 29 Kwi 2010 Wszystkie posty: 192
     
Otrzymał 5 piw(a) Skąd: Bogatynia
|
Wysłany: Sro 09 Lut, 2011 19:51
|
|
|
Adi na to pytanie nie odpowiem w tej chwili. Różnica teraz jest taka że było 2 tyś obr po odpaleniu i w momencie w którym powinny wrócic normalne obroty zaczynało się falowanie a teraz po odpaleniu wskazówka stoi równo w granicach 1300 cały czas.
Da się odpiąc wtyczke bez jakiegoś specjalnego rozbierania?? Odpinać ją jak silnik pracuje?? |
_________________ "Sprzedaż Maszyn Budowlanych"
660-745-878 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 09 Lut, 2011 19:54
|
|
|
| GSF napisał/a: |
Da się odpiąc wtyczke bez jakiegoś specjalnego rozbierania?? Odpinać ją jak silnik pracuje?? |
Odepnij w trakcie pracy silnika. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
GSF


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: sedan
Wiek: 43 Dołączył: 29 Kwi 2010 Wszystkie posty: 192
     
Otrzymał 5 piw(a) Skąd: Bogatynia
|
Wysłany: Pią 11 Lut, 2011 12:21
|
|
|
Wczoraj audik odpalił normalnie ale dalej dzieje sie coś dziwnego. Po odpaleniu chodzi jakby na ssaniu po czym obroty spadają do około 1000 czyli tak jak powinno być ale po przygazowaniu zostają na 1300. |
_________________ "Sprzedaż Maszyn Budowlanych"
660-745-878 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 11 Lut, 2011 12:51
|
|
|
| GSF napisał/a: | | Wczoraj audik odpalił normalnie ale dalej dzieje sie coś dziwnego. Po odpaleniu chodzi jakby na ssaniu po czym obroty spadają do około 1000 czyli tak jak powinno być ale po przygazowaniu zostają na 1300. | mnie to wygląda ewidentnie na krokowca |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 11 Lut, 2011 14:40
|
|
|
Odłącz klemę akumulatora na 15 min. Po odpięciu akumulatora włącz zapłon i światła aby do końca rozładować elektronikę. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
kamila666
Kamila666


Model: b4
Silnik: abk
Zasilanie: benzyna+lpg
Nadwozie: avant
Pomogła: 2 razy Wiek: 41 Dołączyła: 30 Gru 2010 Wszystkie posty: 425
     
Piwa: 15/22 Skąd: Racibórz, Rybnik
|
Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 00:11
|
|
|
Dokładnie sprawdz silniczek krokowy, wyczyść go w benzynie tnz. włóż go do jakiegos pojemnika i zatop go całego w benzynie na jakies 24h, już to przerabiałam. Czyszczenie krokowca za pomoca wd40 nic nie dało. |
_________________
 |
|
|
|
|
|
 |
GSF


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: sedan
Wiek: 43 Dołączył: 29 Kwi 2010 Wszystkie posty: 192
     
Otrzymał 5 piw(a) Skąd: Bogatynia
|
Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 13:23
|
|
|
Sprawa wygląda tak że auto doszło do siebie samo.... po wyczyszczeniu krokowca było tak jak pisałem wyżej czyli obroty stały na 1300 i tak było ze dwa dni po czym za którymś razem po chwili spadły do normalnych obrotów w granicach tysiąca. |
_________________ "Sprzedaż Maszyn Budowlanych"
660-745-878 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |