Witam chciałbym wam opisać mój problem i prosić was o wszelaką pomoc;)
Otóż moje oczko w głowie ma taki problem że przy rannej próbie jazdy do pracy to męczarnia. Nie chce wejść na obroty trzęsie się szarpie prycha kicha dusi się ale jak osiągnie temp. powyżej 40-50*C to jest prawie dobrze. Dzieje się to na BP ponieważ na gaz przełącza się po 40*C ale też jeszcze się trochę dusi. Jak już trzyma temp. 90*C to tylko jeździć i tankować;P I moje pytanie brzmi co może być źle. Oczko dostało nowe wszystkie filtry, kable, świece, kopułke, przeczyszczona przepustnica i zaadaptowana nowy czujnik położenia wału korbowego ponieważ był błąd na Vagu. Dziś po tygodniu podpięty Vag czysto zero błędu?? Już u dwóch mechaników spędziła kilka dni i każdy rozłożył ręce.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
[B4 1,6 ADP+lpg] problemy z silnikiem podczas dogrzewania
Te silniki montowane były również przy końcu serii B4.
Dzięki za sprostowanie
Nie mogę się doczytać, że wymieniony był również czujnik temperatury silnika. Zapomniałeś o nim napisać, czy mechanicy zapomnieli o tak ważnym elemencie?
Patrząc na wyżej opisane dolegliwości, zacząłbym od wymiany czujnika temperatury, tak jak Adi zasugerował
P.S. Czy przypadkiem silniki 1.6 ADP nie były montowane w A4 B5, a nie tak jak kolega ma w opisie w B4??? Chyba że ja się mylę???
P.S. Czy przypadkiem silniki 1.6 ADP nie były montowane w A4 B5, a nie tak jak kolega ma w opisie w B4??? Chyba że ja się mylę???
| karlos2 napisał/a: |
|
P.S. Czy przypadkiem silniki 1.6 ADP nie były montowane w A4 B5, a nie tak jak kolega ma w opisie w B4??? Chyba że ja się mylę??? |
Te silniki montowane były również przy końcu serii B4.
| Adi202 napisał/a: | ||
Te silniki montowane były również przy końcu serii B4. |
Dzięki za sprostowanie
Na początku, pasuje się przywitać...
Też miałem taki problem, niedogrzany silnik zimą, wymieniłem czujnik temp i termostat i problem znikł.
Też miałem taki problem, niedogrzany silnik zimą, wymieniłem czujnik temp i termostat i problem znikł.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych