Pozostałe tematy » [B4 1,6 ADP+lpg] problemy z silnikiem podczas dogrzewania
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [B4 1,6 ADP+lpg] problemy z silnikiem podczas dogrzewania
Witam chciałbym wam opisać mój problem i prosić was o wszelaką pomoc;)
Otóż moje oczko w głowie ma taki problem że przy rannej próbie jazdy do pracy to męczarnia. Nie chce wejść na obroty trzęsie się szarpie prycha kicha dusi się ale jak osiągnie temp. powyżej 40-50*C to jest prawie dobrze. Dzieje się to na BP ponieważ na gaz przełącza się po 40*C ale też jeszcze się trochę dusi. Jak już trzyma temp. 90*C to tylko jeździć i tankować;P I moje pytanie brzmi co może być źle. Oczko dostało nowe wszystkie filtry, kable, świece, kopułke, przeczyszczona przepustnica i zaadaptowana nowy czujnik położenia wału korbowego ponieważ był błąd na Vagu. Dziś po tygodniu podpięty Vag czysto zero błędu?? Już u dwóch mechaników spędziła kilka dni i każdy rozłożył ręce.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie mogę się doczytać, że wymieniony był również czujnik temperatury silnika. Zapomniałeś o nim napisać, czy mechanicy zapomnieli o tak ważnym elemencie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Patrząc na wyżej opisane dolegliwości, zacząłbym od wymiany czujnika temperatury, tak jak Adi zasugerował ;-)

P.S. Czy przypadkiem silniki 1.6 ADP nie były montowane w A4 B5, a nie tak jak kolega ma w opisie w B4??? Chyba że ja się mylę???

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karlos2 napisał/a:

P.S. Czy przypadkiem silniki 1.6 ADP nie były montowane w A4 B5, a nie tak jak kolega ma w opisie w B4??? Chyba że ja się mylę???

Te silniki montowane były również przy końcu serii B4.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
karlos2 napisał/a:

P.S. Czy przypadkiem silniki 1.6 ADP nie były montowane w A4 B5, a nie tak jak kolega ma w opisie w B4??? Chyba że ja się mylę???

Te silniki montowane były również przy końcu serii B4.


Dzięki za sprostowanie ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na początku, pasuje się przywitać...
Też miałem taki problem, niedogrzany silnik zimą, wymieniłem czujnik temp i termostat i problem znikł.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa