Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zgadza się. Co prawda usterka silnika związana z mocą - dokładnie z momentem obrotowym szybciej prowadzi do usterek (błędów) w elektronice skrzyni, ale ABS jest również powiązany ze sterownikiem silnika który jest w tym przypadku nadrzędnym sterownikiem.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Sprzęt do diagnozy można kupić bardzo tanio na allegro, więc warto
auto bylo diagnozowane poprzez vagcom.. to kody bledow Wam podalem na poczatku tematu. opisy tez byly, o przeplywce, ktora wymieniona nie dziala dalej, a jak ja odepne to auto jezdzi tyle ze nie ma takiej mocy, przynajmniej mi sie tak wydaje, ale przynajmniej nie szarpie i nie gasnie a abs i esp pala sie dalej. a przy drugim bledzie pisalo o za niskim napieciu na pierwszy rzad cylindrow i pisalo o uszkodzeniu sterownika ecu.. ale nie wiem czy to walniety sterownik czy ta instalacja.. znajomi mi mowili ze jak zepsula sie przeplywka albo instalacje od niej to wlasnie abs i esp bedzie tez sie palic bo to jest powiazane.. czy to prawda?
| SlawekNR napisał/a: |
| .. czy to prawda? |
Zgadza się. Co prawda usterka silnika związana z mocą - dokładnie z momentem obrotowym szybciej prowadzi do usterek (błędów) w elektronice skrzyni, ale ABS jest również powiązany ze sterownikiem silnika który jest w tym przypadku nadrzędnym sterownikiem.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych