 |
|
[A4 B5] centralny na pilota |
| Autor |
Wiadomość |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013 18:51
|
|
|
Krańcówki sterują pompką, a pompka oświetleniem. Jeżeli oświetlenie wewnątrz działa prawidłwo, to krańcówki drzwi są sprawne. Sprawdź bagażnik. Zarygluj zamek np śrubkrętem i sprawdź czy nadal świeci się świetlenie bagażnika. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013 20:30
|
|
|
+2 -to chyba potwierdzenie dźwiękowe a nie kierunkowskazami.
Wtyczka A (10 pinow) CZARNA
T10 / 1 Klakson(syrenka) dla systemu alarmowego - czarno/zolty
T10 / 2 Kierunkowskaz w lewo - czarno/zielony
T10 / 3 Kierunkowskaz w prawo -
T10 / 4 Terminal zasilania 30 - czerwono/czarny
T10 / 5 Masa / 31 - brazowy
T10 / 6 Oświetlenie wewnętrzne - mostek dwoch brazowo/bialych
T10 / 7 Siłownik bagażnika - Zolty
T10 / 8 Pompka centalnego terminal 30 - czerwono/zolty
T10 / 9 Silownik szyberdachu(kontrola komfortu) - czerwono/szary
T10 / 10 Oświetlenie wenwętrzne, równolegle z T10 / 6
| misiacze_k napisał/a: | | 000256 - Avant |
przy użyciu zamka w klapie, zamykasz tylko bagażnik a nie całe auto.
| misiacze_k napisał/a: | | +002048 - funkcja logic USA (od 2001r) |
Po wyłączeniu zapłonu nie działa otwieranie/zamykanie okien jednym dłuższym przytrzymaniem przycisku , tylko dla wersji USA |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013 20:57
|
|
|
| jimv8 napisał/a: | 000256 - Avant
przy użyciu zamka w klapie, zamykasz tylko bagażnik a nie całe auto. | w moim avancie po dodaniu tego kodu po przekroczeniu 15km/h zamykał tylko zamek bagażnika |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013 21:02
|
|
|
| Pasiak napisał/a: | | jimv8 napisał/a: | 000256 - Avant
przy użyciu zamka w klapie, zamykasz tylko bagażnik a nie całe auto. | w moim avancie po dodaniu tego kodu po przekroczeniu 15km/h zamykał tylko zamek bagażnika |
i to pewnie jest strzał w dziesiątkę, ponieważ interpretacje tego kodu były różne -
- Trunk Logic (Anti-Theft)
- Bei Fahrzeugen mit elektrischer Heckklappen-Entriegelung
wird beim mechanischen Aufschließen über das
Heckklappenschloss, nur die Heckklappe entriegelt. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013 21:55
|
|
|
+000001 - otwarcie klapy bagażnika od 2001r - jest to elektryczne otwarcie klapy nie z pilota a przez mikrostyk w klapie. Starsze modele A4 i krótka seria modeli po lifcie miała otwieraną klapę mechanicznie. Po 2000r zamontowali zamiast tej dźwigni 2 mikrostyki. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2013 09:10
|
|
|
Otwierać się będzie również mechanicznie - tak jak do tej pory. Zamek musisz zdemontować rozebrać i wyczyścić, to będzie działać. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Więcej szczegółów
|
Wystawiono 1 piw(a): misiacze_k |
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2013 11:16
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Zamek musisz zdemontować rozebrać i wyczyścić, to będzie działać. |
Rozebrałem tapicerkę, dostałem się do zamka, wyciągnąłem pół-zębatkę, zawleczkę i sprężynkę, ale nie mogę wyciągnąć reszty:(, jak włożę kluczyk do zamka to tak minimalnie da się ruszać, ale jest to prawie nie widzialne. Może trzeba wszystko rozebrać, pościągać zamek pneumatyczny, mikrostyk i zamoczyć w benzynie ekstrakcyjnej na noc.
Da to coś? Czy jednak zamek do wymiany? |
_________________
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2013 11:18
|
|
|
każdy sposób jest dobry a nóż się uda? |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2013 11:28
|
|
|
A masz jakiś dobry sposób na założenie tej drugiej zawleczki co trzyma sprężynę?
Problem w tym, że rozebranie przy pomocy wkrętarki zajmuje około 5 min, a samo założenie blokady sprężyny zajęło mi około 30 min:(
[ Dodano: Wto 29 Paź, 2013 14:14 ]
Po długiej przerwie modyfikacji, czas zacząć ją wznowić:
1) Potrzebuje podłączyć diodę by po zaryglowaniu drzwi zaczęła migać, ale nie wiem pod jakie piny ją podłączyć.
2) Wracając do tematu zamka w drzwiach kierowcy, byłem w posiadaniu innej pompki, ale też nie działa zamek w drzwiach (po przekręceniu wkładki zamka w pozycję zamknij zamek rygluje drzwi, po przekręceniu zamka w drzwiach w pozycję otwórz brak reakcji) inna pompka miała ten sam nr.
3) Kierunkowskazy już działają i przy ryglowaniu jak i odryglowaniu auta.
Pomożecie w podłączeniu diody?
[ Dodano: Wto 19 Lis, 2013 11:38 ]
| Cytat: | | +2 -to chyba potwierdzenie dźwiękowe a nie kierunkowskazami. |
Po dodaniu tego kodu ja mam potwierdzenie kierunkowskazami, działa to na zasadzie, że jak mam otwarte drzwi, zamknę pilotem auto po czym dopiero zamknę drzwi to mignie, i zacznie się alarm uzbrajać.
Wcześniej tego nie było.
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak podłączyć diodę by po zamknięciu (zaryglowaniu) samochodu pilotem migała dioda? |
_________________
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 03 Sty, 2014 22:07
|
|
|
Pozwolę sobie podłączyć się troszeczkę pod temat.
Mój problem polega na tym iż wczoraj zauważyłem że po zamknięciu auta z pilota zaświecają mi się różne lampki podświetlające(trochę od radia,od przełączników podnoszenia szyb,zapalniczka,regulacja nawiewów)Dodatkowo zauważyłem że jak siedzę w aucie i zamknę z pilota, lampki się zaświecają a jeśli przełączam przełącznik oświetlenia kabiny to gaśnie jakaś częśc tych lampek a reszta dalej świeci.Czy możliwe że jest to usterka modułu komfortu?Czy może jest to wina dokładanego alarmu?
Audi a4 2000r 2400 AML.Ma ktoś jakiś pomysł na to? |
|
|
|
|
|
 |
misiacze_k
misiacze_k


Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013 Wszystkie posty: 112
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Żywiec
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 03 Sty, 2014 22:19
|
|
|
| misiacze_k napisał/a: | Spróbuj odłączyć alarm (wyciąg zasilanie z centralki alarmowej) i zobacz co się dzieje po zaryglowaniu drzwi.
Może centralka jest źle wpięta
[ Dodano: Pią 03 Sty, 2014 22:15 ]
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak podłączyć diodę by po zamknięciu (zaryglowaniu) samochodu pilotem migała dioda? |
Wszystko dzisiaj było powypinane ,podświetlenia gasną tylko po odłączeniu akumulatora,albo nie świecą się przy otwartym aucie.Tak samo dzieje się po zamknięciu z kluczyka bez alarmu jak i z pilota z alarmem,dlatego pomyślałem że jest to moduł komfortu.Pompkę w bagażniku też po odpinałem i też nic nie zgasło.Nie wiem czy w tym modelu ten moduł komfortu jest gdzieś osobno czy razem z tą pompką .Różne żródła różnie mówią. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.216.241, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |