Elektryka i elektronika » [A4 B5] centralny na pilota
Odpowiedz do tematu
 
Na 123% działać będzie B,G i K. Wersja E jest z anglika i musiałbyś dobrać do niej odpowiedniego pilota.

Wystawiono 1 piw(a):
arok94
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wielkie dzięki. ;) Więc kupię sobie pompkę a gdy będzie jakiś napływ gotówki dorobię pilota. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam panowie potrzebuje schemat elektryczny centralnego zamka gdyz posiadam kluczyk scyzoryk i kupilem do niego pompke i chcialem to podlaczyc

Postaw piwo autorowi tego posta
 brak reakcji na sygnał pilota
Mam problem z centralnym, a mianowicie pompka 8d0 z końcówką E nie reaguje na zapisany pilot po odłączeniu zasilania. Załącza się alarm.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, chciałem podłączyć się do tematu.
Posiadam kluczyk o numerze 4d0837231K, chciałbym dokupić na allegro drugi celem dorbienia na zapas. Pytanie: Czy dokupiony klucz musi mieć identyczny numer?
Znalazłem coś takiego w ładnym stanie: http://olx.pl/oferta/kluc...D5-IDcXufZ.html
HLO 8P0 837 231
38/04
HELLA 434Mhz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
weider napisał/a:
Witam, chciałem podłączyć się do tematu.
Posiadam kluczyk o numerze 4d0837231K, chciałbym dokupić na allegro drugi celem dorbienia na zapas. Pytanie: Czy dokupiony klucz musi mieć identyczny numer?
Znalazłem coś takiego w ładnym stanie: http://olx.pl/oferta/kluc...D5-IDcXufZ.html
HLO 8P0 837 231
38/04
HELLA 434Mhz
najważniejsze aby częstotliwość się zgadzała.pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
[/quote]najważniejsze aby częstotliwość się zgadzała.pozdr[/quote]

Jak widać częstotliwość się zgadza, więc to nie podlega dyskusji. Ale czy nie ma różnicy miedzy A6 -A4 - A3, rocznikami itp ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
weider napisał/a:
najważniejsze aby częstotliwość się zgadzała.pozdr[/quote]

Jak widać częstotliwość się zgadza, więc to nie podlega dyskusji. Ale czy nie ma różnicy miedzy A6 -A4 - A3, rocznikami itp ?[/quote]
Częstotliwość nie jest taka sama. 433 a 434MHz to duża rónica. Obawiam się, że może nie pasować. Szukaj nalepiej o tym numerze. Poliftowa wersja miała trochę zmienioną elektronikę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cześć Adi, dzięki że zabrałeś głos, co do częstotliwości to ja nie mam 433, dokładnie jest 433,92.
Problem w tym, że nie ma w sieci używanego kluczyka z takim numerem jak mój (4d0837231K poniżej jest 16/04).
Znalazłem na allegro z numerem 4d0837231N - 20/08, ale nie wiem czy to podejdzie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
weider napisał/a:
co do częstotliwości to ja nie mam 433, dokładnie jest 433,92.

No i to jest 433MHz.
Co do dostępności, to zaraz sprawdzę. :-P


EDIT

Jest nowy (sam pilot) za 159zł o tym numerze 4D0837231K
http://harkan.pl/pilot-au...d0kp-p-367.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest nowy (sam pilot) za 159zł o tym numerze 4D0837231K
http://harkan.pl/pilot-au...67.html[/quote]

;) nowe są dostepne, ale nie chciałbym sie pchac w zamienniki bo nie wierze w ich jakość. Kiedyś kupilem do Opla zamiennik to dzialał jak chciał, a z obudowy sypał sie ryż ;)
Dlatego szukałem używek i zwykle są :
4d0837231
4d0837231A
4d0837231N x1szt

Taka sytuacja :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ten z liteką N może pasować. Zaznaczam MOŻE nie musi.

Co do tych pilotów, to jeszcze u nich nie kupowałem i nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć jakiej są jakości, ale pozostałe gadżety które kupiłem mają A+.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Ten z liteką N może pasować. Zaznaczam MOŻE nie musi.
.


Czyli nie ma sensu ryzykować, jak nie masz pewności :)
Powiem tak, jak dzwoniłem do rożnych "firm" zajmujących się dorabianiem kluczy to twierdzili że numerek klucza jest nieważny, musi sie zgadzać częstotliwość i tyle. Wchodzę z założenia że ludzie gadają byle pogadać i wierze w Twoją teorię.
Poszukam jeszcze jakiś czas w sieci używki z takim samym numerem. Jeśli nie znajdę, będę zmuszony zakupić zamiennik. Chyba że dorwę samą obudowę org i dokupię odpowiednią elektronikę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ewentułalnie zostaje ci ASO tylko tam tanio nkie bedzie raczej ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Ewentułalnie zostaje ci ASO tylko tam tanio nkie bedzie raczej ;)


Aso = 700PLN, więc decyzje już znasz :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa