Odpowiedz do tematu
brak reakcji na sygnał pilota
najważniejsze aby częstotliwość się zgadzała.pozdr
najważniejsze aby częstotliwość się zgadzała.pozdr[/quote]
Jak widać częstotliwość się zgadza, więc to nie podlega dyskusji. Ale czy nie ma różnicy miedzy A6 -A4 - A3, rocznikami itp ?[/quote]
Częstotliwość nie jest taka sama. 433 a 434MHz to duża rónica. Obawiam się, że może nie pasować. Szukaj nalepiej o tym numerze. Poliftowa wersja miała trochę zmienioną elektronikę.
No i to jest 433MHz.
Co do dostępności, to zaraz sprawdzę.
EDIT
Jest nowy (sam pilot) za 159zł o tym numerze 4D0837231K
http://harkan.pl/pilot-au...d0kp-p-367.html
Czyli nie ma sensu ryzykować, jak nie masz pewności
Powiem tak, jak dzwoniłem do rożnych "firm" zajmujących się dorabianiem kluczy to twierdzili że numerek klucza jest nieważny, musi sie zgadzać częstotliwość i tyle. Wchodzę z założenia że ludzie gadają byle pogadać i wierze w Twoją teorię.
Poszukam jeszcze jakiś czas w sieci używki z takim samym numerem. Jeśli nie znajdę, będę zmuszony zakupić zamiennik. Chyba że dorwę samą obudowę org i dokupię odpowiednią elektronikę.
Aso = 700PLN, więc decyzje już znasz
Odpowiedz do tematu
Na 123% działać będzie B,G i K. Wersja E jest z anglika i musiałbyś dobrać do niej odpowiedniego pilota.
Wielkie dzięki.
Więc kupię sobie pompkę a gdy będzie jakiś napływ gotówki dorobię pilota.
Więc kupię sobie pompkę a gdy będzie jakiś napływ gotówki dorobię pilota.
Witam panowie potrzebuje schemat elektryczny centralnego zamka gdyz posiadam kluczyk scyzoryk i kupilem do niego pompke i chcialem to podlaczyc
Mam problem z centralnym, a mianowicie pompka 8d0 z końcówką E nie reaguje na zapisany pilot po odłączeniu zasilania. Załącza się alarm.
Witam, chciałem podłączyć się do tematu.
Posiadam kluczyk o numerze 4d0837231K, chciałbym dokupić na allegro drugi celem dorbienia na zapas. Pytanie: Czy dokupiony klucz musi mieć identyczny numer?
Znalazłem coś takiego w ładnym stanie: http://olx.pl/oferta/kluc...D5-IDcXufZ.html
HLO 8P0 837 231
38/04
HELLA 434Mhz
Posiadam kluczyk o numerze 4d0837231K, chciałbym dokupić na allegro drugi celem dorbienia na zapas. Pytanie: Czy dokupiony klucz musi mieć identyczny numer?
Znalazłem coś takiego w ładnym stanie: http://olx.pl/oferta/kluc...D5-IDcXufZ.html
HLO 8P0 837 231
38/04
HELLA 434Mhz
| weider napisał/a: |
| Witam, chciałem podłączyć się do tematu.
Posiadam kluczyk o numerze 4d0837231K, chciałbym dokupić na allegro drugi celem dorbienia na zapas. Pytanie: Czy dokupiony klucz musi mieć identyczny numer? Znalazłem coś takiego w ładnym stanie: http://olx.pl/oferta/kluc...D5-IDcXufZ.html HLO 8P0 837 231 38/04 HELLA 434Mhz |
[/quote]najważniejsze aby częstotliwość się zgadzała.pozdr[/quote]
Jak widać częstotliwość się zgadza, więc to nie podlega dyskusji. Ale czy nie ma różnicy miedzy A6 -A4 - A3, rocznikami itp ?
Jak widać częstotliwość się zgadza, więc to nie podlega dyskusji. Ale czy nie ma różnicy miedzy A6 -A4 - A3, rocznikami itp ?
| weider napisał/a: |
Jak widać częstotliwość się zgadza, więc to nie podlega dyskusji. Ale czy nie ma różnicy miedzy A6 -A4 - A3, rocznikami itp ?[/quote]
Częstotliwość nie jest taka sama. 433 a 434MHz to duża rónica. Obawiam się, że może nie pasować. Szukaj nalepiej o tym numerze. Poliftowa wersja miała trochę zmienioną elektronikę.
Cześć Adi, dzięki że zabrałeś głos, co do częstotliwości to ja nie mam 433, dokładnie jest 433,92.
Problem w tym, że nie ma w sieci używanego kluczyka z takim numerem jak mój (4d0837231K poniżej jest 16/04).
Znalazłem na allegro z numerem 4d0837231N - 20/08, ale nie wiem czy to podejdzie.
Problem w tym, że nie ma w sieci używanego kluczyka z takim numerem jak mój (4d0837231K poniżej jest 16/04).
Znalazłem na allegro z numerem 4d0837231N - 20/08, ale nie wiem czy to podejdzie.
| weider napisał/a: |
| co do częstotliwości to ja nie mam 433, dokładnie jest 433,92. |
No i to jest 433MHz.
Co do dostępności, to zaraz sprawdzę.
EDIT
Jest nowy (sam pilot) za 159zł o tym numerze 4D0837231K
http://harkan.pl/pilot-au...d0kp-p-367.html
Jest nowy (sam pilot) za 159zł o tym numerze 4D0837231K
http://harkan.pl/pilot-au...67.html[/quote]
nowe są dostepne, ale nie chciałbym sie pchac w zamienniki bo nie wierze w ich jakość. Kiedyś kupilem do Opla zamiennik to dzialał jak chciał, a z obudowy sypał sie ryż
Dlatego szukałem używek i zwykle są :
4d0837231
4d0837231A
4d0837231N x1szt
Taka sytuacja
http://harkan.pl/pilot-au...67.html[/quote]
nowe są dostepne, ale nie chciałbym sie pchac w zamienniki bo nie wierze w ich jakość. Kiedyś kupilem do Opla zamiennik to dzialał jak chciał, a z obudowy sypał sie ryż
Dlatego szukałem używek i zwykle są :
4d0837231
4d0837231A
4d0837231N x1szt
Taka sytuacja
Ten z liteką N może pasować. Zaznaczam MOŻE nie musi.
Co do tych pilotów, to jeszcze u nich nie kupowałem i nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć jakiej są jakości, ale pozostałe gadżety które kupiłem mają A+.
Co do tych pilotów, to jeszcze u nich nie kupowałem i nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć jakiej są jakości, ale pozostałe gadżety które kupiłem mają A+.
| Adi202 napisał/a: |
| Ten z liteką N może pasować. Zaznaczam MOŻE nie musi.
. |
Czyli nie ma sensu ryzykować, jak nie masz pewności
Powiem tak, jak dzwoniłem do rożnych "firm" zajmujących się dorabianiem kluczy to twierdzili że numerek klucza jest nieważny, musi sie zgadzać częstotliwość i tyle. Wchodzę z założenia że ludzie gadają byle pogadać i wierze w Twoją teorię.
Poszukam jeszcze jakiś czas w sieci używki z takim samym numerem. Jeśli nie znajdę, będę zmuszony zakupić zamiennik. Chyba że dorwę samą obudowę org i dokupię odpowiednią elektronikę.
Ewentułalnie zostaje ci ASO tylko tam tanio nkie bedzie raczej
| Łukasz83 zlw napisał/a: |
Ewentułalnie zostaje ci ASO tylko tam tanio nkie bedzie raczej |
Aso = 700PLN, więc decyzje już znasz
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych