Forum AUDI TECH TEAM

Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
[A4 B5] centralny na pilota
Autor Wiadomość
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013 20:37   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Przewód brązowy z szarym paskiem jest od zamykania. Na słupku a zmienia kolor na czerwony z brazowym paskiem i idzie do pinu 10. Sprawdź go.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013 20:44   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Drzwi kierowcy powinny być również otworzone lub zamknięte mechanicznie przez cięgno. Czy do siłownika pneumatycznego ida jakies przewody?
Sterowanie w zamku bagażnika jest sprawne?
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013 21:27   
     



Adi202 napisał/a:
Przewód brązowy z szarym paskiem jest od zamykania. Na słupku a zmienia kolor na czerwony z brazowym paskiem i idzie do pinu 10. Sprawdź go.



Co prawda już jestem śpiący, ale wydaje mi się, że problem nie leży jednak w kablach.
Mogę sprawdzić wszystko, ale wydaje mi się, że skoro na starej centrali działają wkładki zamków, gdzie rygluje i odrygluje poprzez klucz zamki, to po co mam sprawdzać ciągłość na kablach? Hmmm.... Poza tym nie widziałem tam kabla brązowego z szarym w drzwiach, za to do wkładki zamka szedł brązowy z białym paskiem

[ Dodano: Czw 12 Wrz, 2013 21:36 ]
Cytat:
Drzwi kierowcy powinny być również otworzone lub zamknięte mechanicznie przez cięgno. Czy do siłownika pneumatycznego ida jakies przewody?


W sumie racja, drzwi kierowcy powinny się otwierać bez względu czy zamek centralny zadziała czy nie, ale nie zwróciłem na to uwagi, może cięgno spadło, albo jak nie dawno wymieniali mi kostkę w drzwiach od blokady drzwi od wewnątrz to uszkodzili coś.

Adi202 napisał/a:
Czy do siłownika pneumatycznego ida jakies przewody?


do zamka który zamyka drzwi dochodzą trzy kable(chyba chodzi nam o to samo :mrgreen: :-) ):
-dwa kable brązowe
-brązowy z żółtym paskiem

Adi202 napisał/a:
Sterowanie w zamku bagażnika jest sprawne?


wkładka się nie obraca, pamiętam, że około 3 lat temu jeszcze działała bez zażutu nie ma tam elektro zamka, jest siłownik jak wszędzie choć pompka z funkcą elektrozamka :mrgreen:
_________________
;audi;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013 21:38   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



misiacze_k napisał/a:
to po co mam sprawdzać ciągłość na kablach?
Ja od tego bym zaczął i nie chodzi tutaj o usterkę, a o przeróbkę przez poprzednika.
Nie wszystkie pompki sa identyczne i nie wszystkie piny się pokrywają. Pokrywają się natomiast piny otwórz i zamknij. W najgorszym wypadku mozesz przełożyć przewód do otwierania zamka w drzwiach do pinu otwórz w bagażniku. Efekt z zamka w drzwiach będziesz mógł otwierać i zamykać całość.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013 21:46   
     



Adi202 napisał/a:
Ja od tego bym zaczął i nie chodzi tutaj o usterkę, a o przeróbkę przez poprzednika.


Jestem pierwszym właścicielem samochodu w Polsce, ściągnięty został 5 lat temu z Niemiec bezpośrednio od kobiety. Myślisz, że w niemcowni robią takie rzeczy?

Adi202 napisał/a:
Nie wszystkie pompki sa identyczne i nie wszystkie piny się pokrywają. Pokrywają się natomiast piny otwórz i zamknij. W najgorszym wypadku mozesz przełożyć przewód do otwierania zamka w drzwiach do pinu otwórz w bagażniku. Efekt z zamka w drzwiach będziesz mógł otwierać i zamykać całość.


No w sumie racja o tym teraz nie pomyślałem, choć już wcześniej mi to wyjaśniłeś ;-)
Dobra to co w takim przypadku mam zrobić, by wszystko normalnie działało jak oryginał czyli by te wkładki zamków zaczęły normalnie otwierać samochód

[ Dodano: Pią 13 Wrz, 2013 10:37 ]
Sprawdziłem te kierunkowskazy. Przy odryglowaniu centralnego zamka pojawia się napięcie na obu kablach, przy ryglowaniu nie ma napięcia, bynajmniej miernik nic mi nie pokazywał.
Spróbuje je podłączyć, ale dla bezpieczeństwa podepnę pod kable diodę prostowniczą dla zabezpieczenia układu w pompce.
Kabla o którym mowa była wcześniej jeszcze nie sprawdziłem, natomiast postaram się go sprawdzić jak najszybciej.
Jak sprawdzę to dam znać.
A jak byś miał jakieś jeszcze pomysły to pisz...
_________________
;audi;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Pią 13 Wrz, 2013 19:31   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



misiacze_k napisał/a:


Jestem pierwszym właścicielem samochodu w Polsce, ściągnięty został 5 lat temu z Niemiec bezpośrednio od kobiety. Myślisz, że w niemcowni robią takie rzeczy?

Chyba mało widziałeś. W Niemczech też mają głowy i kombinują chyba bardziej niż w Polsce. Jeżeli chodzi o sprawdzenie przewodów chciałem się tylko upewnić aby nie tracić naszego cennego czasu.

misiacze_k napisał/a:

No w sumie racja o tym teraz nie pomyślałem, choć już wcześniej mi to wyjaśniłeś ;-)
Dobra to co w takim przypadku mam zrobić, by wszystko normalnie działało jak oryginał czyli by te wkładki zamków zaczęły normalnie otwierać samochód
Sprawdziłem te kierunkowskazy. Przy odryglowaniu centralnego zamka pojawia się napięcie na obu kablach, przy ryglowaniu nie ma napięcia, bynajmniej miernik nic mi nie pokazywał.
Spróbuje je podłączyć, ale dla bezpieczeństwa podepnę pod kable diodę prostowniczą dla zabezpieczenia układu w pompce.

Zabezpieczeń na przewodach zakładać nie musisz. One są już w pompce.
Zakładając, że sterowanie w zamkach masz sprawne problem będzie leżeć w pompce. Tutaj masz dwie możliwości. Oddać komuś bardziej kumatemu odnośnie elektroniki - nie chodzi o zimmne luty, a o przerwy w druku lub uszkodzenie elementów. Druga możliwość, to zamienić miejscami sygnały otwierania z drzwi na klapę bagażnika. Dlatego wcześniej pytałem o zamek w bagażniku.
We wtyczce 12 pinowej na pinie 5 powinieneś mieć również przewód szary z białym paskiem i zamień go na pin 9w tej środkowej. Krótko mówiąc zamień miejscami pin 5(12pin) z pinem 9(16pin)
P.S.
ciągle czekam na obecne kodowanie pompki. VAG adres 35.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 13 Wrz, 2013 20:06   
     



Adi202 napisał/a:
Zabezpieczeń na przewodach zakładać nie musisz. One są już w pompce.

Tak myślałem, że są ale dla pewności wolałem założyć.

Adi202 napisał/a:
Tutaj masz dwie możliwości. Oddać komuś bardziej kumatemu odnośnie elektroniki - nie chodzi o zimne luty, a o przerwy w druku lub uszkodzenie elementów

Była u bardzo dobrego elektronika, który stwierdził, że luty, ścieżki są wszystkie dobre, nic nie widział złego w tej pompce, a poszczególne kości może sprawdzić lepiej jak by miał schemat. Poza tym to nie jest gość, który sobie dorabia na elektronice tylko z tym się bawi cały czas. Wszystko zawsze u niego naprawiam
Adi202 napisał/a:
Druga możliwość, to zamienić miejscami sygnały otwierania z drzwi na klapę bagażnika.

Na jakiej zasadzie miały by się wtedy odryglowywać drzwi poprzez kluczyk w drzwiach kierowcy? Czy nie było by też tak, że po otwarciu na pilocie bagażnika otwierały by się wszystkie drzwi? było by to trochę bez sensu.
Adi202 napisał/a:
ciągle czekam na obecne kodowanie pompki. VAG adres 35.

Ciężka z tym sprawa, byłem dzisiaj po południu, ale niestety nie udało mi się tego załatwić, mojego mechanika już nie było. jutro przed pracą sprubuje

[ Dodano: Pią 13 Wrz, 2013 21:27 ]
Jeszcze trochę inne pytanie:)
Jak bym chciał kupić kabelek do sprawdzania własnie takich kodowań czy kasowania błędów itp to jaki to kabel musiał bym kupić? Możesz podesłać jakiś link? I jakiego programu używać? Znajdę w sieci czy też jest dołączany do kabelka?

[ Dodano: Nie 15 Wrz, 2013 18:36 ]
kodowanie program vag com
Pierwsza Liczba 00032
Druga liczba 30011
Po dodaniu do tej liczby np kodu z zamknięciem centralnego zamka po przekroczeniu 15km/h nie działa pilot i nie da się go zakodować do centralki jeszcze raz.
Problem w tym, że pilota mam tylko jednego.
Mam inne klucze, ale próby zakodowania poprzez zamek w drzwiach nie daje rezultatów.
Jakiś pomysł by zaczął działać pilot?
_________________
;audi;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Nie 15 Wrz, 2013 20:31   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Wpisz kodowanie 12864 lub 12896 gdzie masz również wkodowane 32.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 15 Wrz, 2013 20:54   
     



dodam, że nie mam alarmu więc pamiętasz o tym?
Czyli chciał bym wszystkie funkcje prócz alarmu i powiadomienia syrenką
_________________
;audi;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Nie 15 Wrz, 2013 21:01   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Podałem właściwe kodowanie. Aktywacja pilota, domykanie szyb przez pilota, miganie kierunkowskazami przy zamykaniu i otwieraniu zamków i blokowanie zamków po ruszeniu.
Alarm możesz dodatkowo aktywować nie posiadając modułu czujnika ruchu. Działać będzie tylko na otworzenie drzwi.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 15 Wrz, 2013 21:42   
     



mam problem obecnie ze sterami do kabla
potrzebuje stery do FT232R USB UART
pod win 7 64bit

[ Dodano: Nie 15 Wrz, 2013 22:13 ]
sterownik już mam, ale nie mogę wejść w kodowanie,

[ Dodano: Pon 16 Wrz, 2013 09:54 ]
Adi Twoja pomoc jest nieoceniona:)
Zabieg pomógł, operacja udała się i pilot zaczął działać, tylko po Twoich kodach musiałem go zaprogramować na nowo ale udało się:)

1) Zauważyłem, że w kodzie z błędami pojawia się błąd:
1134 alarm horn -h12
no comunication
Czym to może być spowodowane?

2) Niestety ale nawet po wprowadzeniu nowego kodu nie działa wkładka zamka.
Co najlepsze zauważyłem wkładka zamka działa jak w stacyjce mamy kluczyk włożony więc jak mamy kluczyk na zapłonie, wysiadamy z samochodu, zamykamy drzwi i drugim kluczykiem ryglujemy i odryglowujemy drzwi poprzez wkładkę zamka to działa elegancko, jak tylko wyciągniemy kluczyk ze stacyjki tak czar pryska i można tylko zaryglować z wkładki.

Jakiś pomysł?

[ Dodano: Pon 16 Wrz, 2013 10:57 ]
I jeszcze jedno:
Jak kupie używanego pilota z takim samym nr jak mam obecnie to czy da się go wkodować?
Czy jednak pilot musi być nowy?
Obecnie mam pilota z 3-ma przyciskami, czy można wkodować z dwoma?
_________________
;audi;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Pon 16 Wrz, 2013 19:48   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Nie wiem jakie masz obecnie kodowanie, ale błąd dotyczy braku klaksonu który powinien być podłączony miedzy pinem 1 we wtyczce 10cio pinowej a masą - konfiguracja z alarmem. Jeżeli trafisz na kluczyk używany, to również go dokodujesz niestanowi czy to nowy czy używany.
Sprawdź czy z pinu 5 możesz otworzyć zamki.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 16 Wrz, 2013 21:03   
     



Klaksonu? Czyli klakson może być podłączony zamiast syreny?
Co do kierunkowskazów to po podłączeniu pod centralkę przy ryglowaniu nie ma sygnału, przy odryglowaniu pojawia się sygnał i mruga dwa razy.

Mam kodowanie, które mi podałeś czyli 12896.
A czy zakoduje pilot z dwoma przyciskami? Bo mam z trzema

[ Dodano: Wto 17 Wrz, 2013 10:18 ]
Pin 5 ale która wtyczka?
_________________
;audi;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 589 razy
Wiek: 53
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13582



Piwa: 682/71
Skąd: MWD
Wysłany: Wto 17 Wrz, 2013 18:56   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Pin 5 wtyk 12 pinowy kolor przewodu szary z białym paskiem. Skoro masz z 3 przyciskami, to nie lepiej dorzucić jeszcze siłownik maski bagażnika? Z 2 przyciskami tez zakodujesz.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiacze_k 
misiacze_k



Model: A3
Silnik: 2.0 CBBB
Zasilanie: Olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 03 Wrz 2013
Wszystkie posty: 112



Postawił 6 piw(a)
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 17 Wrz, 2013 21:39   
     



Dzisiaj już nie sprawdzę tego kabla, jutro się postaram.
Przyszła mi kolejna centralka, ale z literką "C" i moje pytanie czy z literką "C" ma sterowanie pilotem? Pilot sprzedawca dołączył, ale wydaje mi się, że nie ma sterowania.

[ Dodano: Wto 17 Wrz, 2013 21:41 ]
Adi202 napisał/a:
Skoro masz z 3 przyciskami, to nie lepiej dorzucić jeszcze siłownik maski bagażnika? Z 2 przyciskami tez zakodujesz.


Taki siłownik mniej więcej w jakiej cenie jest? W kodzie, który mam otwieranie z bagażnika już jest zakodowane?

[ Dodano: Sro 18 Wrz, 2013 10:31 ]
Kabel sprawdzony, przy podaniu masy na przewód zamki się ryglują bez domykania szyb.

[ Dodano: Sro 18 Wrz, 2013 10:40 ]
misiacze_k napisał/a:
Dzisiaj już nie sprawdzę tego kabla, jutro się postaram.
Przyszła mi kolejna centralka, ale z literką "C" i moje pytanie czy z literką "C" ma sterowanie pilotem? Pilot sprzedawca dołączył, ale wydaje mi się, że nie ma sterowania.

Ściągałem pokrywę dolną, wyjąłem płytkę i w środku jest zwój anteny, tak jak by była ze sterowaniem (chyba, że montują standardowo, a antena nie jest podłączona.
_________________
;audi;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Elektryka i elektronika

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [A4 B5 1998] Nie działa centralny z p...
driv2 Elektryka i elektronika 2 Pon 29 Kwi, 2013 15:54
driv2
Brak nowych postów Zamek centralny nie reaguje na pilota
MAREK90 Elektryka i elektronika 13 Czw 17 Lip, 2014 13:59
Adi202
Brak nowych postów Nie działa centralny zamek z pilota
podmieniona pompka i pilot
tomekch973 Pytajnik, czyli zielono mi ;) 83 Pon 20 Mar, 2023 13:00
Bodegas
Brak nowych postów [ A4]Brak reakcji pilota
czuczo Elektryka i elektronika 4 Pią 07 Sie, 2009 00:07
czuczo
Brak nowych postów a6 c4 problem z zamykaniem na pilota
pasjonataudi69 Elektryka i elektronika 44 Sro 03 Wrz, 2014 10:06
18ziomus

[ Twoje IP to: 216.73.216.241, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności