Elektryka i elektronika » Zamek klapy tylnej.
Odpowiedz do tematu
 Zamek klapy tylnej.
Witam wszystkich. W moim aucie A3 nie działa oświetlenie bagażnika sprawdzałem żarówki i bezpiecznik sa w porządku. Jednak podczas oględzin odkryłem ze na blacie nie świeci sie kontrolka otawrtego bagażnika a zapadka czujnika nie odbija podniesienie jej recznie nie zmienia nic .Natomiast kluczyku jak nacisnę przycisk otwierania samej klapy bagażnika, to nic sie nie dzieje.... Proszę o pomoc co zrobic w takiej sytuacji

http://images44.fotosik.p...b0bb2c7dmed.jpg

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie pozostaje Ci nic innego jak wymiana krańcówki. jeśli po wymianie otwieranie pilotem,nadal nie będzie działać to trzeba by się przyglądnąć także instalacji w peszlu pomiędzy klapą a karoserią.pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
nie pozostaje Ci nic innego jak wymiana krańcówki. jeśli po wymianie otwieranie pilotem,nadal nie będzie działać to trzeba by się przyglądnąć także instalacji w peszlu pomiędzy klapą a karoserią.pozdr
a czym jest ta krancowka jak to wyglada gdzie sie znajduje ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak dobrze pamietam to jest to przy zamku w klapie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mozna jakies zdjęcie ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dostane to oddzielnie czy z calym zamkiem ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
osobno to pewnie tylko servis lub allegro i jakas uzywka ale najszybciej kupisz caly zamek jestes z zelowa gosciu tam sprzedaje czesci do audi i bmw podjedz i zapytaj pewnie bedzie mial cos takiego bo pare a3 tam widzialem u niego na placu ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak wgl spr czy to dziala kontrolka ? czy kliknac i zobaczyć czy swiatla w bagażniku sie zapala ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zamek z krańcówką stanowią integralną część. Sądzę, że masz lub miałeś problemy z przeciekającym silnikiem wycieraczek i zgniły kontakty. Odkręć zamek, wyciągnij wtyczkę i sprawdź czy jest co reanimować.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zamek wydaje sie w porządku padlo oświetlenie tablicy zasniedzialo i pokruszylo. A co do zamka zamyka sie z centralnym zamikem czyli dochodzi zasilanie jednak nie otwiera sie gdy w gre wchodzi oddzielne otwieranie z pilota .

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa