GPS i GSM » Zakodowana nawigacja rns-d
Odpowiedz do tematu
 Zakodowana nawigacja rns-d
Na wstępie chciałbym się przywitać .Kupiłem od kolegi z portalu aukcyjnego nawigacje rns-d w aukcji było opisane że bez kodu i tak też było. Z racji tego że jeszcze nie mam wszystkiego przygotowane w mojej a4 b6 podłączyłem ją do swojej starej b5. nawigacja odpaliła się normalnie ale po trzecim włączeniu przyciskiem power nawi zawołała o kod czy powodem było to że próbował połączyć się z fisem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
robcio55 napisał/a:
czy powodem było to że próbował połączyć się z fisem
nie ma to znaczenia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To czemu się zakodowała

Postaw piwo autorowi tego posta
 
robcio55 napisał/a:
To czemu się zakodowała

W tych nawigacjach nie można wyłączyć kodu. A to, że po włączeniu sprzęt nie poprosił o wpisanie kodu może oznaczać, że ktoś już "mieszał " w epromie. Ewentualnie podłączyłeś tylko 2 plusy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I przy okazji prosimy Kolegę o odwiedzenie działu w którym można się przywitać - będą tego dwa plusy:
* będzie porządek
* będzie kulturalnie

Szerokości ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 RNS-D Problem
Witam Panowie jestem nowy ale oczekuje pomocy z moją nawigacją RNS-D. Problem tkwi w tym że po wyrzuceniu niepotrzebnej nie oryginalnej instalacji do radia/nav typu jakieś tam anteny GPS oraz adaptera do iPHONA. Po Podłączeniu akumulatora radio pyta o kod SAFE wpisuje go i niestety radio/nav nadal nie chce startować :( nie wiem czym to jest spowodowane, podłączyłem poodrywane kable w kostkę tak jak powinny być odłączyłem nieoryginalne kable od kostki licznika, kostki climatronica, oraz złącza serwisowego. Niestety został mi odcięty brązowy kabel, moim zdaniem jest to kabel który idzie do masy znajdującej się za schowkiem pasażera. Co doradzacie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jakieś fotki by się przydały aby rozjaśnić problem. Jeżeli instalacja jest oryginalna od RNS, to powinno wszystko chulać, ale sądzę, że jednak nie jest i brakuje jednego zasilania na RNS>

Postaw piwo autorowi tego posta
 
instalacja na pewno nie jest oryginalna podejrzewam że tam było inne radio. Te jest w super stanie jak na ten rok auta.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Donyakuza napisał/a:
Te jest w super stanie jak na ten rok auta.

Tylko pogratulować.

Postaw piwo autorowi tego posta
 




[ Dodano: Czw 04 Lut, 2016 17:03 ]
Ten w kostce odcięty to GALA a brązowy nie wiem. Zdjęcia kabli w kostce będą niebawem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Donyakuza napisał/a:
Zdjęcia kabli w kostce będą niebawem.

To akurat jest najważniejsze.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Udało mi się dostać ze szrotu z Germany oryginalne kostki do RNS-E po podłączeniu podświetlania, GALA oraz stacyjki radio ruszyło niestety działają tylko przednie lewe głośniki w drzwiach nic więcej i niestety po włączeniu świateł radio się ściemnia dlaczego z powodu braku Tunerboxu? Adi proszę o podpowiedź

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Donyakuza napisał/a:
Udało mi się dostać ze szrotu z Germany oryginalne kostki do RNS-E po podłączeniu podświetlania, GALA oraz stacyjki radio ruszyło niestety działają tylko przednie lewe głośniki w drzwiach nic więcej i niestety po włączeniu świateł radio się ściemnia dlaczego z powodu braku Tunerboxu? Adi proszę o podpowiedź

Nie wiem jak Tobie się udało podłaczyć RNS-D wtyczką od RNS-E - chyba to jest pomyłka przy pisaniu.
Tylne głośniki działają tylko z mini ISO. Jeżeli nie posiadasz mini ISO, to tył grać nie będzie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dokładnie pomyliłem się. Ok to podłącze ori tube i powinny grać po podłączeniu kostki ISO. Powiedz mi czy to normalne ze w kostce od głośników mam w oryginale aż 8 kabli?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Donyakuza napisał/a:
Dokładnie pomyliłem się. Ok to podłącze ori tube i powinny grać po podłączeniu kostki ISO. Powiedz mi czy to normalne ze w kostce od głośników mam w oryginale aż 8 kabli?

W modelach Audi produkowanych bez fabrycznego radia było to całkiem normalne zjawisko.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 3.137.175.113 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa