Pozostałe tematy » Wymiana baterii w pilocie (S8)
Odpowiedz do tematu
 Wymiana baterii w pilocie (S8)
Witam. Mam pytanko odnosnie wymiany baterii w pilocie do zamka centralnego. Czy to prawda, e po wyjeciu baterii rozkoduje mi sie pilot? Jakie beda skutki uboczne? Czy moze moge normalnie te baterie wyjmowac i wymieniac? Jak ew. zaprogramowac kluczyk po wymianie?
Kolejne pytanie odnosnie pilota, to po otwarciu drzwi z pilota ustawia mi sie wszystko pod te ustawienia ktore sa zapisane, musze znowu wciskac np. 2 zeby wszystko ustawilo sie pode mnie. jest to troche drazniace, wiec jak moge zaprogramowac dany pilot pod siebie?
bede wdzieczny za pomoc :) pozdrawiam!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pilot może się rozkodować, ale wcale nie musi. Jeżeli wymienisz baterię w ciągu 20s, to nic się nie stanie.
Odnośnie ustawień fotela, to nie ten model. Model D2 nie ma takiej możliwości aby pompką centralnego zamka sterować pamięcią foteli.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Pilot może się rozkodować, ale wcale nie musi. Jeżeli wymienisz baterię w ciągu 20s, to nic się nie stanie.
Odnośnie ustawień fotela, to nie ten model. Model D2 nie ma takiej możliwości aby pompką centralnego zamka sterować pamięcią foteli.


najpierw trzeba wiedziec jakie tam baterie ida :D a co jesli juz od kilku dni nie otwiera mi auta z pilota? czy mogl juz sie rozkodowac? i tak samo jesli wymiana zajmie mi wiecej czasu? czy jest jakas mozliwosc zakodowania kluczyka samemu?
a co do sterowania, to zawsze jak otwieralem auto z pilota to fotele ustawialy sie dokladnie do tej samej pozycji.. nie pozostawaly tak jak je ustawilem.. wracaja do jakis konkretnych ustawien ...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
SlawekNR napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Pilot może się rozkodować, ale wcale nie musi. Jeżeli wymienisz baterię w ciągu 20s, to nic się nie stanie.
Odnośnie ustawień fotela, to nie ten model. Model D2 nie ma takiej możliwości aby pompką centralnego zamka sterować pamięcią foteli.


najpierw trzeba wiedziec jakie tam baterie ida :D a co jesli juz od kilku dni nie otwiera mi auta z pilota? czy mogl juz sie rozkodowac? i tak samo jesli wymiana zajmie mi wiecej czasu? czy jest jakas mozliwosc zakodowania kluczyka samemu?
a co do sterowania, to zawsze jak otwieralem auto z pilota to fotele ustawialy sie dokladnie do tej samej pozycji.. nie pozostawaly tak jak je ustawilem.. wracaja do jakis konkretnych ustawien ...

Sądzę, że będą to 2 baterie CR1616. Jeżeli pilot już nie działa, to prawdopodobnie baterie są już całkiem rozładowane. Programowanie pilota jest dziecinnie proste. musisz mieć tylko 2 kluczyk aby nim załączyć zapłon. Opis jest na forum.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.145.178.157 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa