Napęd przedni » Tylnie Łożyska...
Odpowiedz do tematu
 Tylnie Łożyska...
Houk wszystkim,

huczą mi tylne koła, czyli łożyska do wymiany, wiadomo.
Byłem się dowiedzieć o ceny ale doweidziałem się iż do mojej oszóstki wymienia się całe piasty a nie łożyska, ceny chyba jakoś od ponad 200 w górę za takie w miarę okej. Poszedłem do innego sklepu, Ci też powiedzieli że całe piasty, wczoraj przy okazji byłem w innym, zapytałem o ceny piast i Ci z kolei byli święcie przekonani że w mojej, z '98 jeszcze wymienia się same łożyska i proponowali takie naprawdę dobre w cenie 130.
Tak więc jak jest w moim przypadku?
Łożyska czy całe piasty z na stałe wmontowanym abs-em? :roll:
Bo jak rozbiorę nie będzie odwrotu a źle też nie chcę qupić, zresztą różnica w cenie spora.

z góry dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A jaką masz a6? C5 czy C4? jeśli c4 to tam są same łożyska, jeśli c5 to też powinny być same łożyska ale wiem że w niektórych wersjach były całe piasty, ale to chyba od 2001r. Tak wychodzi z ETKI, a nie dawno był u mnie kolega a6 c5 99r i miał normalne łożyska. Ale to da się sprawdzić, jeśli masz całą piastę to jest ona na 4 śruby przykręcana do zwrotnicy od strony przegubu, jeśli śrub nie ma to masz normalne łożysko. Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jerrydzwonkow napisał/a:
A jaką masz a6? C5 czy C4? jeśli c4 to tam są same łożyska, jeśli c5 to też powinny być same łożyska ale wiem że w niektórych wersjach były całe piasty, ale to chyba od 2001r. Tak wychodzi z ETKI, a nie dawno był u mnie kolega a6 c5 99r i miał normalne łożyska. Ale to da się sprawdzić, jeśli masz całą piastę to jest ona na 4 śruby przykręcana do zwrotnicy od strony przegubu, jeśli śrub nie ma to masz normalne łożysko. Pozdrawiam


No już qupiłem, na oba koła, mam C5, oczywiście qupiłem same łożyska ;)
no ale z racji iż nie wiedziałem, stąd temat w zielono mi, nie mogę ich wymienić sam a już tak się cieszyłem że mam zajęcie na noc w weekend :(
Cóż, muszę się zadowlić wymaną samych dwóch wahaczy.
Ponoć do wymiany łożysk potrzebuję prasę, której oczywiście nie mam i nawet nie wiem jak to się używa.

Dzięki jerrydzwonkow !!!

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Napęd przedni 

[ IP: 3.138.101.95 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa