Mam a4 b5 z oryginalnym alarmem kluczyki na podczerwien, z odbiornikami w slupkach.
Caly alarm wbudowany jest w pompke centralnego zamka w bagazniku,
problem w tym zeby otworzyc auto trzeba byc bardzo blisko slupka inaczej sie nie otworzy albo zaskoczy raz na 10
wienc zakupilem sterownik zamka z opcja zamykanie i otwieranie szyb + pilot z kluczykiem
mam instrukcje i teraz nie wiem jaki mam interfejs zamka :
zamek sterowany minusem czy zamek pneumatyczny ?
http://www.olympioelectro...elecommande.pdf
na temat opcji otwierania szyb i zamykania narazie nic nie rozumiem wienc to zostanie nie podlaczone .