Witam.
Mam pytanie dotyczące wciśnięcia gazu w podłogę(manual), czy powinno być tak że podczas jazdy np około 2 tys obrotów i wciśnieciu pedału gazu maksymalnie auto się jakby muli a przy odpuszczaniu czuć jak się wyrywa do przodu i dużo lepiej przyśpiesza i wkręca na obroty. Czemu się tak dzieje irytujące to jest? Dzieje się tak na pb i lpg.Świece wymienione jeszcze przewody zostały i może przepustnica do czyszczenia zalewa go czy co ? Często jest tak, że nawet jak jadę odpuszcze gaz i jeszcze raz wcisne i lepiej idzie.
Do czego jest ten wąż na lince od gazu na takiej gruszce jest zamontowany na rozgrzanym silniku po jego zdjęciu nic się nie dzieje w wężu też brak powietrza czy czego kolwiek czyżby ssanie ?? na zimnym tylko działa ? A i na benzynie przy dodaniu gazu bardzo szybko schodzi z obrotów i je nisko trzyma dopiero po chwili wraca do normy jak by wygląda to tak ze tak szybko z nich z chodzi ze nie może zatrzymać na 720 tylko niżej i dopiero po jakimś czasie wchodzi na prawidłowe może to podciśnienie gdzieś być walniete czy co pomocy na LPG jest oki
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A6 C5 2.8 ACK] Dziwne zachowanie
sprawdź na początek w programie do ustawienia LPG jakie masz podciśnienie w kolektorze.
jaki masz sterownik LPG? dokładny model.
jaki masz sterownik LPG? dokładny model.
zrób zdjęcie tej "gruchy" masz tempomat?
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych