Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » średnica wewnętrzna felgi Audi S5 2009
Odpowiedz do tematu
 średnica wewnętrzna felgi Audi S5 2009
witam czy ktoś może wie jaką średnicę wewnętrzną mają felgi od wymienionej wyżej audiczki S5 .... na 100% jest to rozmiar większy od standardowego 57,1. Mam zamiar założyć takie fele na moją ósemeczkę, ale najpierw muszę zamówić pierścienie centrujące.. do zamówienia potrzebny jest mi wymiar wewnętrzny tej felgi .. felgi mają 19"i jeździły wcześniej na s5 z 2009 roku. Proszę o pomoc !!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jedyne co mogę poradzić to zmierzyć suwmiarką otwór w feldze lub podjechać na wulkanizacje i oni tam zmierzą i zamówią odpowiednie pierścienie centrujące

Postaw piwo autorowi tego posta
 
daniello85 napisał/a:
jedyne co mogę poradzić to zmierzyć suwmiarką otwór w feldze lub podjechać na wulkanizacje i oni tam zmierzą i zamówią odpowiednie pierścienie centrujące

Daniello no tak by było najprościej tylko chwilowo nie mam dostępu do garażu.. myślałem że Ktoś z ATT ma dostęp do takich danych...
nawiasem mówiąc dzwoniłem do serwisu Skody w Zgorzelcu (grupa Audi VW Skoda) i też nie wiedzieli... fachowcy, kurcza ich była mać... jedyna nadzieja w tym forum... a sprawa kurcze prawie gardłowa...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
napisz do klubowicza pf117 on ma audi a5 może będzie znal ten wymiar

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Daniello dzięki za namiar... napisałem juz do niego na PW.. teraz czekam na wiadomość...oczywiście wrzucę tą średnicę do wątku ..heheheh dla potomnych :lol: ;audi;

[ Dodano: Wto 17 Sie, 2010 11:19 ]
I finał był taki, że musiałem się włamać do własnego garażu (z powodu braku kluczy).. dopadłem felgę i zmierzyłem... zostawiam więc wiadomość wszystkim forumowiczom ATT, którzy mogą mieć taki problem jak ja .....
audi S5 rok prod 2009 - felga oczywiście 5x112 otwór wewnętrzny 66,1
pierścienie centrujące do zamówienia na allegro za jakieś śmieszne pieniążki typu 40 pln za komplet z przesyłką :)

[ Dodano: Wto 17 Sie, 2010 11:21 ]
http://allegro.pl/item118...tawa_w_24h.html

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 18.191.157.186 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa