Skrzynie manualne » sprzeglo
Odpowiedz do tematu
 sprzeglo
podczas powrotu z wakacji pedal sprzegla zrobil sie tak twardy ze nie szlo zmieniac biegow trzeba bylo go noga wcuskac i zaraz podnosic bo nie odbijal do gory . zauwazylem tez ze podczas dodoawania gazu obroty skakaly a potem zaraz spadaly wydaje mi sie ze spzreg³o sie slizga³o .nadmieniam ze pzred wyjazdem wyspzreglik bylzalozony nowy LPR a sprzeg³o bylo zalozone niby po regeneracji .jak moze byc przyczyna usterki? prosze o pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pedal robi sie twardy jak jest uklad zapowietrzony lub wysprzeglik siada uzywane nie znaczy dobre :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to by³ nowy wysprzeglik firmy Lpr. sprawdze jutro obys kolego mial racje

[ Dodano: Pon 31 Sie, 2015 18:58 ]
po sprawdzeniu okazalo sie ze mam pelnom plynu hamulcowego na wycieraczce okazalo sie ze pompka spzregla pekla czy to moze byc przyczyna twardego pedala sprzeg³a?

[ Dodano: Nie 06 Wrz, 2015 12:24 ]
po odpowietrzeniu sprzêg³a peda³ nadal jest twardy .jaka mo¿e byæ przyczyna czy trzeba wyj±æ skrzynie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Siemka. Z tego co piszesz to raczej obstawiam ¿e masz sprzêg³o rozwalone. Napisa³e¶ ¿e jest po regeneracji. Szczerze powiem ¿e za czasów PRL regenerowa³o siê takie rzeczy bo ich po prostu nie by³o w sklepach. Teraz orygina³ lub zamiennik nowy kupisz i ¶mia³o mo¿esz ¶migaæ. A co do p³ynu na wycieraczce to mo¿liwe ¿e nie da³o siê wcisn±æ sprzêg³a i po prostu poprzez naciskanie nog± rozszczelni³ siê uk³ad i co¶ pu¶ci³o. Noga jest silna. Obstawiam ¿e ok³adziny z tarczy sprzêg³owej siê rozlecia³y. Ale bez dok³adnego obejrzenia ciê¿ko zgadywaæ. No i raczej skrzynia w dó³. Pozdro Grzesiek

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: sprzeglo
lewusek32 napisa³/a:
podczas powrotu z wakacji pedal sprzegla zrobil sie tak twardy ze nie szlo zmieniac biegow trzeba bylo go noga wcuskac i zaraz podnosic bo nie odbijal do gory . zauwazylem tez ze podczas dodoawania gazu obroty skakaly a potem zaraz spadaly wydaje mi sie ze spzreg³o sie slizga³o .nadmieniam ze pzred wyjazdem wyspzreglik bylzalozony nowy LPR a sprzeg³o bylo zalozone niby po regeneracji .jak moze byc przyczyna usterki? prosze o pomoc


I jak co¶ wiecie wiêcej? Bo te¿ tak mia³em ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Koledzy czy du¿o jest roboty w wymian± pompki sprzêg³a w C5????
I jak siê do tego zabraæ?? Moja lekko siê poci i trzeba j± wymieniæ.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie ma z tym du¿o roboty, dasz sobiê radê. Co prawda nie wiem jak to wygl±da w C5, ale w innych modelach to jest tak
musisz odkrêciæ zbiorniczek wyrównawczy z p³ynem do ch³odnicy i przestawiæ go deliktanie, by zrobiæ sobie miejsce i zobacyzæ gdzie jest wysprzêglik. On jest na jednej ¶rubie z tego co pamiêtam, odrêcêcasz j±, odpczepiesz przewód. i ju¿ jeste¶. Teraz tylko wymiana, z³o¿enie, odpowietrzenie i mo¿na ¶migaæ dalej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wysprzêglik to piku¶. Ale jak z pompk± sprzêg³a ?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie manualne 

[ IP: 18.191.189.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pe³na wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa