Czujniki, kody i schematy » Schematy elektryczne Audi Coupe (Quattro)
Odpowiedz do tematu
 Schematy elektryczne Audi Coupe (Quattro)
Potrzebuję schematy elektryczne z wnętrza samochodu (bezpieczniki i inne odejścia ) mam małe siano po swapie - troszkę przewodów wisi i nie wiem gdzie to popodpinać lub może można odciąć ;-)
Najlepiej z opisami kabelków (kolory)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z czym dokładnie masz problem - co Ci nie działa?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Generalnie to jeszcze nie wiem ale tam jest taka szyna na której poprzyczepiane są kostki pod kierownicą i kilkanaście kabelków jest nigdzie nie wpięte ;-(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wojtek_gtx napisał/a:
Generalnie to jeszcze nie wiem ale tam jest taka szyna na której poprzyczepiane są kostki pod kierownicą i kilkanaście kabelków jest nigdzie nie wpięte ;-(

Nie wiem o którą szynę Tobie chodzi. Możesz fotę trzasnąć? ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
auto nie pod domem tylko w warsztacie u znajomego - w wolnych chwilach dłubie

po lewej stronie pod kierownicą (nad nadkolem) tam są kostki i chyba przekaźniki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wojtek_gtx napisał/a:
auto nie pod domem tylko w warsztacie u znajomego - w wolnych chwilach dłubie

po lewej stronie pod kierownicą (nad nadkolem) tam są kostki i chyba przekaźniki

Dokładnie. Są tam przekaźniki wyposażenia dodatkowego i powinny być też złącza do diagnozy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:

Dokładnie. Są tam przekaźniki wyposażenia dodatkowego i powinny być też złącza do diagnozy.

no to właśnie tam wisi mi sporo kabelków

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wojtek_gtx napisał/a:
Adi202 napisał/a:

Dokładnie. Są tam przekaźniki wyposażenia dodatkowego i powinny być też złącza do diagnozy.

no to właśnie tam wisi mi sporo kabelków

Jeżeli te kabelki są zakończone 2 pinowymi gniazdami, to mogą być to przewody diagnozy

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Więc tak ponawiam temat .
troszeczkę już porozkminiałem i popodpinałem ale teraz zostało mi podłączenie czujnika prędkości do ECU - czy mogę podpiąć sygnał który jest też dopięty do wskaźników ??
Dodatkowo musze podpiąć ciśnienie oleju na deskę - czy jest coś takiego w silniku 4.2V8 chciał bym mieć kontrolkę oleju ;-) i kontrolkę ładowania .
tam pod deską obok przekaźników są 3 lub 4 wtyczki (nie pamiętam) może ktoś ma pinout tych złączy .


Czy możecie mi podpowiedzieć jak zrobić żeby elektryczne szyby się zamykały ;-)
mam elektryki które ledwo co się otwierają i to samo jest z zamykaniem.
Prosze o pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wojtek_gtx napisał/a:

mam elektryki które ledwo co się otwierają i to samo jest z zamykaniem.

Kto smaruje ten jedzie - skoro się ledwo otwierają, to pewnie wystarczy przesmarować - chyba, że chodzi o coś innego, to sprecyzuj ten problem.
Co do sygnału prędkościomierza, to w przy zegarach poszukaj przewodu białego z niebieskim paskiem i podłącz go do pinu 50 w ECU. Czujnik ciśnienia oleju jest zaraz przy filtrze oleju i nie powinieneś mieć problemu z jego znalezieniem.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:

Kto smaruje ten jedzie - skoro się ledwo otwierają, to pewnie wystarczy przesmarować - chyba, że chodzi o coś innego, to sprecyzuj ten problem.
pzdr


Przesmarowałem linki itp. i nadal ciężko jadą .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Powodem może być spadek napięcia na silniku, zatarty mechanizm lub uszkodzony silnik.
Podłącz na krótko do silnika napięcie z akumulatora dość grubymi przewodami i zobacz czy będzie różnica w działaniu.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Czujniki, kody i schematy 

[ IP: 3.17.128.129 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa