 |
|
[S6 C5 2000] Problem z RNS-E |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 11:11
|
|
|
Czytnik nawigacji miałbyś w bagażniku po lewej stronie. Jeżeli nie ma po nim śladu to oznacza, że nie robi zamieszania w magistrali, oraz na uszkodzenie RNS-E. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
saqem

Model: C5
Silnik: AQJ
Zasilanie: PB+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2015 Wszystkie posty: 24
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: NO
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 11:17
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Czytnik nawigacji miałbyś w bagażniku po lewej stronie. Jeżeli nie ma po nim śladu to oznacza, że nie robi zamieszania w magistrali, oraz na uszkodzenie RNS-E. |
Nie ma śladu, jest zwykła zmieniarka na 6 płyt.
To bardzo nie dobra wiadomość, w takim razie co takiego ulega uszkodzeniu, że tyle objawów na raz się dzieje ? Wiesz może czy ktoś ogarnął by ten temat wysyłkowo ( naprawa/sprawdzenie ) , bo idzie z tym życ, ale strasznie irytujące jest to jak wyłącza się co chwilę i w nocy brakuje podświetlenia.
Czytałem tez o tym tunerze TMC, i chyba coś takiego dojrzalem po prawej stronie za licznikiem, czy on czegoś nie komplikuje ? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 11:29
|
|
|
| saqem napisał/a: |
Czytałem tez o tym tunerze TMC, i chyba coś takiego dojrzalem po prawej stronie za licznikiem, czy on czegoś nie komplikuje ? |
Pisałem wcześniej abyś podpiął się do zegarów, a z tego co piszesz wnioskuję, że podpiąłeś się do TMC To zmienia postać rzeczy. Przy RNS-E tuner TMC jest zbędny - jest to interfejs RNS-D który dokonuje konwersji CANów. Odepnij go i podłącz się CANami do wtyczki TMC do przewodów które idą na na 5 i 6 pin zegarów w szarej wtyczce. Nawigacja wówczas powinna normalnie ruszyć. Przy poprawnym podłączeniu i wpisaniu właściwego kodu więcej go nie będziesz musiał wpisywać.
EDIT
Kodowanie kanału 62 = 5 |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
saqem

Model: C5
Silnik: AQJ
Zasilanie: PB+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2015 Wszystkie posty: 24
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: NO
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 12:02
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | saqem napisał/a: |
Czytałem tez o tym tunerze TMC, i chyba coś takiego dojrzalem po prawej stronie za licznikiem, czy on czegoś nie komplikuje ? |
Pisałem wcześniej abyś podpiął się do zegarów, a z tego co piszesz wnioskuję, że podpiąłeś się do TMC To zmienia postać rzeczy. Przy RNS-E tuner TMC jest zbędny - jest to interfejs RNS-D który dokonuje konwersji CANów. Odepnij go i podłącz się CANami do wtyczki TMC do przewodów które idą na na 5 i 6 pin zegarów w szarej wtyczce. Nawigacja wówczas powinna normalnie ruszyć. Przy poprawnym podłączeniu i wpisaniu właściwego kodu więcej go nie będziesz musiał wpisywać.
EDIT
Kodowanie kanału 62 = 5 |
Hahaha, dałem bezpośrednio kable na krótko z pinu 5-6 licznika do nawi i hula!!, ale jest jedno ale, jak zawsze, jak tylko włączam światła chce PIN, nawet jak juz gra, i mimo wpisywania dobrego pinu chce go cały czas ( próby nie znikają ), ale podświetla się i wszystko jest Ok. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 12:07
|
|
|
| saqem napisał/a: | | ale jest jedno ale, jak zawsze, jak tylko włączam światła chce PIN, nawet jak juz gra, i mimo wpisywania dobrego pinu chce go cały czas ( próby nie znikają ) |
Z tym się jeszcze nie spotkałem. Sprawdź błędy w zegarach i RNS - czyli kasowanie starych archiwalnych błędów i odczyt nowych ( o ile jakieś są)
EDIT
Odepnij na chwilę nawigację od zasilania i po uruchomieniu zrób restart - naciśnij i przy3maj klawisze RADIO i SETUP. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
saqem

Model: C5
Silnik: AQJ
Zasilanie: PB+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2015 Wszystkie posty: 24
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: NO
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 12:25
|
|
|
Bez kluczyka i świateł gra normalnie, jak dam zapłon bądź światla od razu chce PIN,i tak za każdym razem, a jak ciągle są światła bądź zapłon to caly czas chce pin.
Licznik
01311 -Information Data Bus
37-10 Faulty - Intermittent
Poźniej skasowalem i już nie wraca.
W nawi było wiele błędów, ale jak skasowalem żaden nie powraca. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 12:26
|
|
|
odepnij zasilanie i zrób reset. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
saqem

Model: C5
Silnik: AQJ
Zasilanie: PB+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2015 Wszystkie posty: 24
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: NO
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 12:43
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | odepnij zasilanie i zrób reset. |
Cały czas woła o PIN.
Zastanawiam się czy coś nie jest źle podłączone, ew. czy nie idzie jeszcze przez ten tuner TMC, ja jego nie odłączałem tylko puściłem kable na krótko z licznika do nawi, a tamte poprzednie wypiąłem z kostki licznika. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 12:46
|
|
|
Odłącz go w cholerę. Po co ci on potrzebny? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
saqem

Model: C5
Silnik: AQJ
Zasilanie: PB+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2015 Wszystkie posty: 24
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: NO
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 12:57
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | Odłącz go w cholerę. Po co ci on potrzebny? |
Wypiąłem z dziada wszystko, nadal lipa. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 12:59
|
|
|
Jaki masz soft w tym RNSie? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
saqem

Model: C5
Silnik: AQJ
Zasilanie: PB+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2015 Wszystkie posty: 24
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: NO
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 13:00
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Jaki masz soft w tym RNSie? |
0750 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 13:02
|
|
|
Już z polskim menu? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
saqem

Model: C5
Silnik: AQJ
Zasilanie: PB+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 35 Dołączył: 05 Kwi 2015 Wszystkie posty: 24
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: NO
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 13:05
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Już z polskim menu? |
Tak |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2015 13:10
|
|
|
Powinno działać na tym sofcie. Pytanie zasadnicze - ile masz podpiętych plusów do rnsa?
Zmień kodowanie RNS - ostatnią cyfrę 7 na 3 skoro nie masz kiery multi. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |