Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Proszę o wielką i szczerą pomoc w wycenie sprzedawanego auta
Odpowiedz do tematu
 Proszę o wielką i szczerą pomoc w wycenie sprzedawanego auta
Witam serdecznie,
bardzo proszę o pomoc w wycenie auta, które chcę sprzedać osobie, która mi je rozwaliła w drobny mak. Kiedy dawałam auto wszystko było ok. "Mechanik" okradł i rozwalił auto, więc uważam, że wycenić powinnam auto jak za nieuszkodzone. Miał do wyboru oddać mi pieniądze za naprawę lub odkupić auto. Witam serdecznie,
mam takie pytanie. Ile teraz kosztuje Audi A6 Avant Quattro 4,2 L 299kM kombi, w skórze, z nivem, z wymienionym rozrządem, wszystkimi przewodami, alternatorem, sprężyny, klocki, nowe filtry, olej, nowy FIS (wyświetlacz), uszczelki pod napinaczami, podgrzewane fotele, elektryczne szyby, klimatyzacja wyczyszczona i nabita, auto zadbane i doinwestowane, bo jeżdzone tylko przeze mnie. Proszę o szczere opinie, ponieważ chcę sprzedać auto osobie, która mi je rozwaliła. Kiedy ta osoba dostawała auto do wymiany był termostat, kiedy dostałam je z powrotem był oberwany zderzak, pokrzywione tarcze hamulcowe, wyrywając zderzak wyrwane zostały zaczepy lamp, wytłuczona platyna z katalizatorów, uszkodzony konwerter przy skrzyni biegów. Teraz koleś nie chce pchać się w koszta tylko chce odkupić ode mnie auto z myślą, że to co miałby mi zapłacić za naprawę to on naprawi sobie auto sam i mi zapłaci za odkupienie auta, ale w dobrym stanie.
Z góry dziękuję Panowie za pomoc i szczere opinie odnośnie ceny za takie auto. Auto możecie zobaczyć na moim profilu. W zamian chcę kupić S6 :)
Pozdrawiam
Karolina

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ceny są tak zróżnicowane że ciężko określić nie widząc auta. Myślę że Ty je najlepiej znałaś więc wejdź na allegro/otomoto/olx i wyszukaj kilka pozycji korelujących z Twoim wozem, później uśrednij kwotę i będziesz miała cenę rynkową.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.139.70.131 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa