Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Audi 90 Sedan silnik chyba KZ gasnie po odpuszczeniu gazu
Re: Audi 90 Sedan silnik chyba KZ gasnie po odpuszczeniu gaz
a co juz sprawdzałeś?
p.s. zapraszamy do działu przywitań
witam moja sliczna gasnie po odpuszczeniu gazu silnik chyba KZ bez turbo 5 cyl poj 2,23 z tego co wyczytalem w necie. Wiecie moze co sie z nim dzieje? pomocy!!!!!!! jezeli podkrece jej obroty to nie gasnie ale wtedy pije jak smok. Nigdy nie widziala gazu
| namedal napisał/a: |
| witam moja sliczna gasnie po odpuszczeniu gazu silnik chyba KZ bez turbo 5 cyl poj 2,23 z tego co wyczytalem w necie. Wiecie moze co sie z nim dzieje? pomocy!!!!!!! jezeli podkrece jej obroty to nie gasnie ale wtedy pije jak smok. Nigdy nie widziala gazu |
p.s. zapraszamy do działu przywitań
szczerze to nie mam pojecia co tam sprawdzac
cos czytalem ze lewe powietrze to moze byc tyle wiem. a moze wtryski leja??
blagam o pomoc
[ Dodano: Wto 12 Mar, 2013 22:12 ]
i przed przepustnica zbiera sie caly czas jakis brud wyglada jak mieszanka oleju z woda nie mam pojecia skad to moze sie brac
cos czytalem ze lewe powietrze to moze byc tyle wiem. a moze wtryski leja??
blagam o pomoc
[ Dodano: Wto 12 Mar, 2013 22:12 ]
i przed przepustnica zbiera sie caly czas jakis brud wyglada jak mieszanka oleju z woda nie mam pojecia skad to moze sie brac
Sprawdziłbym jeszcze krokowca.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych