Mój problem polega na tym że radio nie przestraja się automatycznie pod nową częstotliwość danej stacji radiowej. Czasem zdarza się nawet że samoczynnie gubi sygnał danej stacji (szum) i dopiero ponowne jej włączenie naprawia problem.
Obecnie posiadam europejską jednostkę RNS-E w miejsce oryginalnego Symphony z USA.
Problem również tam się zdarzał, lecz tamto radio nie gubiło przynajmniej samoczynnie sygnału.
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Odpowiedzi bardzo mile widziane..
Pozdrawiam