Car Audio » [A4 B6] zmiana z Concert 2 na RNS-D
Odpowiedz do tematu
 [A4 B6] zmiana z Concert 2 na RNS-D
Witam
Aktualnie jestem w trakcie zmiany radia w moim A4.Oryginalnie zamontowany był Concert 2. RNS-D siedzi już na swoim miejscu. Podpiąłem już sobie podświetlenie klawiszy, załączanie po stacyjce, sygnał Gala również mam wpięty w ISO. Wszystko oczywiście dzięki info z tego forum :mrgreen:


I teraz rodzą się następne pytania:

-czy oprócz anteny GPS i mapy PL będę jeszcze czegoś potrzebował by nawigacja ruszyła

-jak uruchomić sterowanie w kierownicy i czy w ogóle jest to możliwe

-czy jest szansa na info z radia na FISie (wiem, że do navi potrzebny jest tuner TMC, ale może sam RDS da się uruchomić)

Pozdrawiam
Mariusz

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A4 B6] zmiana z Concert 2 na RNS-D
mario911 napisał/a:
Witam
Aktualnie jestem w trakcie zmiany radia w moim A4.Oryginalnie zamontowany był Concert 2. RNS-D siedzi już na swoim miejscu. Podpiąłem już sobie podświetlenie klawiszy, załączanie po stacyjce, sygnał Gala również mam wpięty w ISO. Wszystko oczywiście dzięki info z tego forum :mrgreen:


I teraz rodzą się następne pytania:

-czy oprócz anteny GPS i mapy PL będę jeszcze czegoś potrzebował by nawigacja ruszyła

-jak uruchomić sterowanie w kierownicy i czy w ogóle jest to możliwe

-czy jest szansa na info z radia na FISie (wiem, że do navi potrzebny jest tuner TMC, ale może sam RDS da się uruchomić)

Pozdrawiam
Mariusz
bez tmc nie uruchomisz wyswietlania na FISie, napisz jakie masz kodowanie tego RNSa

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z Fisem byłem już raczej pogodzony że go nie odpalę, ale mam nadzieję , że uda się coś z tą kierą ruszyć ;-) kodowanie w navi aktualnie jest 00207. Na tą chwilę zmieniarki brak, może to mieć jakieś znaczenie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mario911 napisał/a:
z Fisem byłem już raczej pogodzony że go nie odpalę, ale mam nadzieję , że uda się coś z tą kierą ruszyć ;-) kodowanie w navi aktualnie jest 00207. Na tą chwilę zmieniarki brak, może to mieć jakieś znaczenie?
podaj mi prosze kodowanie sterownika z adresu 56

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zainstalujesz TMC, to FIS i kierka ruszy bez problemów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
mario911 napisał/a:
z Fisem byłem już raczej pogodzony że go nie odpalę, ale mam nadzieję , że uda się coś z tą kierą ruszyć ;-) kodowanie w navi aktualnie jest 00207. Na tą chwilę zmieniarki brak, może to mieć jakieś znaczenie?
podaj mi prosze kodowanie sterownika z adresu 56


W adresie 56 mam również wartość kodowania 00207. Jak wejdę w ukryte menu (strzałka w dół + AS) to przy kierownicy multi jest "nicht kodiert".

Wczoraj podpiąłem sobie antenę GPS. Ładnie łapie sygnał, kompas również chodzi płynnie, tylko pokazuje kierunek odwrotnie do kierunku jazdy :kwasny: Da się to jakoś ustawić by działało poprawnie?

A propo tunera, to z jakim numerem go szukać: 8E0919895A czy 8E0919895B ?

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.226.180.68 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa