Chiptuning i tuning mechaniczny » Dodanie 30kucykow A3
Odpowiedz do tematu
 Dodanie 30kucykow A3
witam
moje wozidlo to A3 143KM silnik 2,0 rocznik 2009
Mam pytanko,chcialbym lekko zwiekszyc moc, zeby nie przesadzic jakies 30kucykow dodac?
Czy to bedzie tylko chip czy cos innego?Jakie koszta za takie orzywienie mojej niuni.
Na innym forum pisza ze tylko modyfikacja programu :)
Jesli ktos wie gdzie okolice Warszawy,bylbym wdzieczny
Z gory dzieki i pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
800-1600

W zależności od firmy i podejścia. Nie polecam zwiększania mocy u "profesjonalistów", którzy wgrywają mapki z sieci a nie mają hamowni żeby dokładnie sprawdzić co narobili. Hamownia to nie tylko bajer żeby pokazać znajomym dowód podniesienia mocy. To przede wszystkim diagnoza pracy tunera. Wolał bym nie robić wcale jak miał bym robić u takiego co za kilka złotych wgrywa kota w worku.

Jak dobrze pójdzie to niebawem będę jechał do tunera w opolskim. Masz kilka km do opolskiego ale może jak chcesz to zagadam że Kolega z forum się interesuje i jak udzieli zniżki to przyjedziesz ;) Zwróciła by Ci się droga a już by gość był sprawdzony, bo mi zrobi. Chyba, że będę widział, że nie daje rady to Cię powiadomię ;D

PS Uzupełnij rok modelowy w swoim profilu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kurcze troche daleko mam do Opola :-P Nie znasz kogos kolo Warszawy.Tylko jakies sprawdzone miejsca,nie chcialbym tylko wgrac cos co mogloby zaszkodzic silnikowi.
Moze ktos z forum mieszka kolo Warszawy i moglby mi polecic kogos?
z gory dzieki i pozdr ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niestety ja nie znam nikogo z okolic Warszawy kto mógł by Ci w tej materii pomóc. Ale jak nie znajdziesz to czytaj moje posty bo jeśli mi się powiedzie to niewątpliwie namiary na gościa udostępnię na forum.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok,jak zrobisz u siebie to napisz na forum jakie mozliwosci uzyskales.
pozdr ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niewątpliwie to zrobię. Tu:
http://www.audi-tech-team...szet-vt5110.htm
masz temat mój. Jak odpowiesz w nim to dostaniesz na maila powiadomienie jak kiedyś coś dopiszę. Także zapraszam do tematu i wpisu a jeśli mi sie tunning uda to się tam wpiszę a Ty zostaniesz o tym poinformowany :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Chiptuning i tuning mechaniczny 

[ IP: 3.144.86.134 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa