Wymiana paska rozrządu
Witam
Czy macie może jakiś patent na wymianę paska rozrządu w 4.2 V8 AEC - nie mam blokad
Proszę o jakieś podpowiedzi - jak to ładnie poustawiać i po blokować
Pozdrawiam
Ja patentu na to nie mam, bo jeszcze nie wymieniałem rozrządu w tym silniku, ale jeżeli inwestujesz w silnik V8 i chcesz być samodzielny, to warto zainwestować również w blokady. Można trafić na taki komplet za rozsądną kwotę.
Właśnie chyba jutro zakupię - mam za jakieś 200 PLN do wzięcia więc może ...
No już jadę troszkę z tymi wymianami (za..... drogi ten rozrząd ).
P.S.
Ale jak wlepek klubowych nie było tak nie ma
wojtek_gtx,
patent? dwa płaskie kluczyki 10
robiłem rok temu
Dałem radę - kupiłem w ... ale na następny dzień oddałem, powiedziałem że się nie nadają