Chiptuning i tuning mechaniczny » [C4 AAH]Chip
Odpowiedz do tematu
 [C4 AAH]Chip
Wiem już z pewnych źródeł ,że chip`uje się także silniki benzynowe wolnossące.Mój silnik to AAH rok `92 .Moje pytanie ,czy ktoś wie gdzie można kupić chip do tego autka.Nie patrzyłem , czy gniazdo jest lutowane, czy na wtyczkę . Czy komputery miały takie same chipy , czego i gdzie szukać (na Alergenie tylko TDI-ki .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wiem,że jest firma w łodzi,któr zajmuje sie tym profesjonalnie tzn. ma swoja hamownie,i zanim zdecyduja się załozyc wirusa to sprawdzaja dokładnie silnik, kiedys nawet do nich dzwoniłem, ale nie mam juz numeru... :cry:

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Chip do benzyny
roger110 napisał/a:
Czy komputery miały takie same chipy , czego i gdzie szukać (na Alergenie tylko TDI-ki .

Każda identyfikacja oprogramowania opiera się na numerze Bosch zaczynającym się na np 0 281 lub 0 261.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łokej w takim razie mam sprawdzić nr. tak?!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Łokej w takim razie mam sprawdzić nr. tak?!

Dokładnie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak przestanie lać , to rozbiorę tapicerę :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Koledzy a silnik 2,6 ABC tez idzie jakos podrasowac ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbychu88 napisał/a:
Koledzy a silnik 2,6 ABC tez idzie jakos podrasowac ?

Nie jest o Bosch, ale również można

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Znalazlem na allegro niby czip do 2.6tylko nie wiem co to warte.Oto link http://moto.allegro.pl/it...2_6_2_8_v6.html . Bardzo bym prosil o rade. Noi czy to nie bedzie wadzic z moja skrzynia automatyczna.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbychu88, z tego co się orientuję to przy skrzyni automatycznej wymagana jest również modyfikacja sterownika skrzyni. Mówiąc szczerze to nie jestem zwolennikiem chipowania przez Allegro, gdyż każdy profesjonalista zanim założy chipa dokładnie sprawdza stan silnika i jego możliwości tuningowe przed założeniem ,żeby nie narobić szkód.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z tego , co rozmawiałem z Adi202 nie będzie szkodzić , zyskasz na spalaniu ( mniejsze) , automat nie przeszkadza , te skrzynki wytrzymują spokojnie taki wzrost mocy.
Czy warto ..............pół "malucha" za 270 zł.............sam sobie odpowiedz , chociaż , spadnie Ci spalanie i tu zyskasz.................Pogadaj z Adikiem , jest oblatany , mnie też namawiał, do chipa............. i ja chyba jednak się skuszę ...............a u Adiego , było taniej ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rafał jak założysz i nie "odlecisz" to ja też założe 8-)

Brzmi kusząco to spalanie...
że spadnie... :roll:


A mocy przybędzie... ;audi;

pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na Alledrogo oferowane są zarówno profesjonalne przeróbki jak i lipy. Ciężko mi teraz powiedzieć czy ta aukcja będzie dobra dla Ciebie, ale w najgorszym wypadku zawsze możesz powrócić do oryginału.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tylko czy przy gazie by to pomogło ...????
jak tak to też chyba bym się skusił

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
tylko czy przy gazie by to pomogło ...????
jak tak to też chyba bym się skusił

W przypadku gazu nie ma niestety takiej możliwości. Myślę jednak, iż nowsze instalki mogą być podatne na chipowanie ECU silnika- tutaj jednak nie wypowiem się do końca.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Chiptuning i tuning mechaniczny 

[ IP: 3.15.25.32 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa