[100 C4 4,2 V8 ABH] wymiana rozrzadu
witam. zabieram sie za wymiane rozrzadu w mojej S4 i mam pytanie
jak zablokowac wal ( czy jest jakas sruba blokujaca jak tak to gdzie jej szukac)
jak odkrecic kolo pasowe
caly przod mam rozebrany i wole zapytac niz cos spaprac
jesli ktos to przerabial w tym motorze bede wdzieczny za pomocne wskazowki
mnie wał puścił bez problemu za pomocą klucza udarowego bez blokowania.
jeżeli bym miał blokować, głośno myśląc popatrzył bym pod czujnikami koła zamachowego czy tam nie ma miejsca.
krecilismy pneumatem i elektrycznym tez, kluczem z przedłużka az poszedl klucz a sroba nie drgnela. Jeszcze mocniejszym sprobuje ale czarno to widze. Chyba kleju napakowali tam wczesniej i to sporo
jesli masz takie poblemy to moze lepiej zainwestuj w blokadę
http://allegro.pl/listing...+rozrzadu+4%2C2
ok dzieki za podpowiedzi jakos poszlo rozrzad wymieniony