Elektryka i elektronika » Brzęczyk włączonych świateł.
Odpowiedz do tematu
 
Oryginalny głośnik ma przekątną 29mm więc raczej taki http://allegro.pl/glosnik...2529640603.html . Jako zamiennik montuje takie same i chodzą bez problemu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na aukcji z oryginalnym głośnikiem dopatrzyłem się ze zdjęcia, że ma chyba 1w mocy, ten ma 0,25w będzie go słychać? :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
plutmarcin napisał/a:
Na aukcji z oryginalnym głośnikiem dopatrzyłem się ze zdjęcia, że ma chyba 1w mocy, ten ma 0,25w będzie go słychać? :-)

Będzie nawet w bagażniku. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ok to mnie przekonało ;-) zaraz zamawiam i zobaczymy, dam znać :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to czekamy na efekty.
P.S.
Moje które montuje wyglądają identycznie i dają radę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Efekty są bardzo pozytywne, głośniczek działa, dźwięk jest głośny i nieprzyjemny, ale o to chyba chodzi :-) , najfajniejsza w tym jest cena, 2,20zł zamiast 50zł za używany :-) Dzięki Adi

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam,

Aby nie zakładać bezsensu kolejnego tematu, mam pytanie dotyczące brzęczka włączonych świateł w mojej Audi A4 96 rok.
Poniżej fotki zegarów:
Tył zegarów, jak widać brak brzęczka:

Przód zegarów:

Czy to jest brzęczek ?


Jeśli to jest brzęczek od włączonych świateł, to jaki sposób go wymontować, rozebrać kompletnie zegary na części pierwsze ? Domyślam się że trzeba odkręcić tylną płytkę scaloną, czy wystarczy wykręcić śrubki od prędkościomierze, obrotomierz, wskaźnika paliwa i temperatury ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Obok niebieskiego złącza masz 2 grube punkty lutownicze. Musisz je odlutować. Zegary trzeba będzie raczej rozebrać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to szukam fachowca, bo samemu to znając życie coś przypadkiem popsuje :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przypadkiem popsuć można, ale jak będziesz uważał, to nic się nie stanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jednak nie dałem za wygraną i sam wymieniłem brzęczek :) rozładowanie akumulatora przez zostawienie włączonych świateł już mi nie grozi :-)

Dzięki za pomoc :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
!rafi napisał/a:
Jednak nie dałem za wygraną i sam wymieniłem brzęczek :) rozładowanie akumulatora przez zostawienie włączonych świateł już mi nie grozi :-)

Dzięki za pomoc :)

Gratuluje sukcesu.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa