Słuchajcie pomierzyłem wg wskazań Kolegi Adiego
Podkreślam że napięcie mierzyłem na zapłonie i włączonym włączniku ogrzewania ale oporność mierzyłem na wyłączonym. Na logikę
I oporność wyszła mi tak jak napisałem.
Wszędzie sprawne mam po 1 mega ohm...
Nie wiem jakim cudem? Co zatem teraz mam zrobić?
Oporność maty powinna wynosić dosłownie kilka Ohm.Mam nadzieję, że mierzyłeś na odłączonej wtyczce. Co masz zrobić? Jak to co? Bierz się za demontaż tapicerki fotela. Zacznij od siedziska.
Istnieje możliwość demontażu bez rozpruwania tapicerki?
Dziękuję za szybkie odpowiedzi - kimkolwiek jesteście to macie zamiast głów komputery
| lsz napisał/a: |
Istnieje możliwość demontażu bez rozpruwania tapicerki?
Dziękuję za szybkie odpowiedzi - kimkolwiek jesteście to macie zamiast głów komputery |
Jakiego rozpruwania tapicerki? Obicie siedziska jest zapinane od spodu. Podobnie jest z oparciem z tym, że obicie musisz zsunąć do góry.
| Adi202 napisał/a: |
| Podobnie jest z oparciem z tym, że obicie musisz zsunąć do góry. |
oczywiscie po uwczesny rozkreceniu fotela
Ja mówię - mi trzeba jak krowie na rowie

Zatem jak znajdę chwilę to zrobię to i porobię fotki. Dzięki tymczasem!