 |
Przesunięty przez: szynszylek Nie 07 Lut, 2016 20:46 |
Audi A6 c6 4.2 BAT błąd evap a wypadanie zapłonów |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 08:00
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | zdemontowaniu taniej jest oddać do regeneracj |
tak jest, koszt regenerowanego w granicach 900zł+zwrot starego. U mnie taki siedzi już 35tyś i jak na razie zero problemów. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 08:34
|
|
|
| Cris_1986 napisał/a: | Witam wszystkich, jestem nowy na forum ponieważ dopiero przymierzam się do zakupu Audi A6 C6 4.2 Bat, do tej pory miałem A3 i A4 1.9 tdi szukam wszystkich informacji na temat silnika Bat, dlatego ciesze się, że w końcu znalazłem temat aktualny, a nie z 2012 r.
Dokładnie chodzi mi o temat rozrządu w tym silniku, a najbardziej o przebieg przy którym ten problem występuje. ( niektórzy podają że mieli problemy przy 130.tys, ale ja myśle że licznik był skręcony)
Wiem że są tu osoby które przerabiały to w swoich Autach z silnikiem Bat, dlatego liczę na jakąś informacje. (przy jakim przebiegu, koszt części)
Samochód który mam na oku ma 280. tys ściągnąłem z serwisu historie była do 220. tys ale ani śladu po wymianie czegokolwiek w rozrządzie.
[ Dodano: Pon 15 Lut, 2016 19:58 ]
Ok spoko dzięki, nie odpisujcie, nie ma sprawy pozdrawiam |
''cierpliwość'' to dobra cecha.....
Co do rozrządu w silnikach BAT nie ma reguły, niestety. Każdy silnik trzeba potraktować z osobna.
Koszt wymiany rozrządu liczył jako pewny koszt i o tyle obniżyć wartość kupowanego auta, o ile nie był wymieniany.
części + robota to koszt rzędu 5-6 tysięcy zł. i to taka ''optymistyczna'' wersja. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
Cris_1986

Model: C6
Silnik: BAT
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 13 Lut 2016 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
|
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 19:31
|
|
|
Hmm... sory że tak się wcinam w temat, z tym rozrządem, ale zastanawiam się czy w razie W, nie wystarczy wymienić tylko tych ślizgów(ewentualnie napinaczy), podobno one są plastikowe, pękają i powodują te odgłosy łańcucha (tak mi się wydaje)
i czy na coś jeszcze zwrócić szczególną uwagę, przy oględzinach C6 z silnikiem 4.2 BAT ?
oczywiście oprócz tego czy na zimnym nie słychać łańcucha po odpaleniu, i błędy na kompie.
Z tego co wiem na pewno ma ubytek oleju, ale podobno wszystkie V8 piją nie tylko benzyne ale i olej;/ |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 21:11
|
|
|
| Wolohator napisał/a: | | dzwoniącego łańcucha przez ok. 50 s, po uruchomieniu zimneg |
to już się klasyfikuje do wymiany. Kwestia czasu kiedy pierdyknie ślizg i będzie po zawodach.
| Wolohator napisał/a: | | jaki czas musiałbym zostawić u Ciebie auto |
7-14 dni
| Cris_1986 napisał/a: | | nie wystarczy wymienić tylko tych ślizgów(ewentualnie napinaczy) |
na własną odpowiedzialność i wątpliwe by szanujący się mechanik odpierdzielił taką fuszerę. Pewnie Cię kwota przeraziła ale całkiem po bożemu pod kołderką to powinno się również wymieniać koła zębate a tu się zbliżamy ku magicznej kwocie 10tyś zł.
| Cris_1986 napisał/a: | | zwrócić szczególną uwagę, przy oględzinach C6 z silnikiem 4.2 BAT |
zawieszenie standardowo, tuleje na wózku, pęknięcia korpusu chłodnicy cieczy, gnijące listwy drzwiowe, praca skrzyni i zacierający się dyfer tylny.
| Cris_1986 napisał/a: | | na pewno ma ubytek oleju |
z tego powodu wyjmuję silnik a nie skrzynię tak jak większość, robisz wsio na tip top bo jest na wierzchu. Co do oleju to wiem tylko że moja chla litr na 2500km i wcale mnie to nie wzrusza. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 16 Lut, 2016 21:22
|
|
|
| Wolohator napisał/a: | | ile kosztuje nowe sprzęgło hydrokinetyczne, i co z tymi wariatorami |
nowe jeżeli mnie pamięć nie myli to 3600. W wariatorze sprawdzam trzpień i wkładam z powrotem. Czysto olejo-ciśnieniowy układ, już to komuś gdzieś pisałem, gdy będą zaworki olejowe wyślizgane to będzie zawsze grzechotało i wtedy są wariatory narażone na uszkodzenie. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
Cris_1986

Model: C6
Silnik: BAT
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 13 Lut 2016 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
|
Wysłany: Sob 20 Lut, 2016 21:27
|
|
|
Byłem obejrzeć Audiczkę 4.2 Bat... Piękna...ładniejsza niż na zdjęciach. Czarna z zewnątrz, ale nie taka tam szaro-czarna, tylko głęboka czerń perła, Czarna wewnątrz: czarna podsufitka, czarne skóry (kubełki) trójramienna kierownica, łopatki F1, kolorowa navi (duża i mała) Quattro, pneumatyczne zawieszenie. Wsiadam odpalam... jakoś tak ciężko jej(oczywiście odpaliła) ale że stała trzy dni, i akumulator słaby to kij tam. Jedziemy do mechanika... jak tym się jeździ, po prostu cudo( zazdroszczę tym którzy mają tak codziennie) mógłbym tak jechać i jechać, ale dojechaliśmy do mechanika. komputer, a później kanał...
skrzynia była ok, był błąd wypadania zapłonu(jakoś tak) coś tam z hamulcami, na desce świecił się kontrolka ciśnienia w oponach mimo że było ok, i że akumulator był bardzo słaby. No to do kanału i tam ręce, głowa, i szczęka mi opadły, cały zaje... olejem, mechanik myślał że skrzynia, ale jak zdją pokrywe powiedział że to ewidętnie z rozrządu. Nie kupiłem, ale się zastanawiam;/ czy dać sobie spokój, czy kupić i zrobić rozrząd i uszczelnić silnik, jak myślicie? Cena to 31 do opłat, czyli jakieś 34-35 tys po opłatach, 2005r. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016 09:07
|
|
|
Dodaj 10tyś i zadaj sobie pytanie czy Cię stać. Pytanie też czy zakładasz LPG, bo na BP to drogi interes.
Moją kupiłem za 42tyś przed rokiem z nowym LPG i pakietem ABT. Włożyłęm kolejne 4tyś a to jeszcze nie koniec. Czeka mnie szyba przednia 450zł, komplet hamulcy przód+tył 2800, naprawa połamanych i uszkodzonych elementów +- 1000zł i wymiana przepływki.
To tak dla przykładu. Nie żałuję zakupu, to auto jest 80% dziennej motywacji by iść popracować |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
Cris_1986

Model: C6
Silnik: BAT
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 13 Lut 2016 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
|
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016 16:37
|
|
|
LPG nie wchodzi w grę, mieszkam przy granicy z Rosją, i benzynę tankuje po 2 zł./ nie przerażają mnie koszta 2000 żeby coś wymienić/ czy tysiąc na coś innego . Ale te 10 tys na dzień dobry- to jakieś nie porozumienie, jak Audi mogło to tak zje..ać i umyli od tego ręce. Samochód ma też kilka małych wgniotek, porysowany tylni zderzak, pęknięta tylnią lampę i tak sobie liczę że mimo że kosztuje wyjściowo 31.000 to po opłatach, naprawie silnika i innych błędów i usterek to ponad 5 dyszek wyjdzie lekko:/ handlarz musiał by jeszcze sporo zejść jakieś 4 tysie. A jeszcze jedna rzecz, chodzi o wlepe w bagażniku, czyli tą naklejkę z numerem silnika, kodem koloru nadwozia, itd. Naklejka ta jest cała biała, po prostu wytarta... Jak to w ogóle możliwe, ja mam 20 letnie a4 i naklejka jest prawie jak nowa, a tu takie kwiatki nie wierze w to, że wypłowiałe albo sama się wytarła, myślicie że ktoś chciał coś ukryć, tylko po co? rok prod, kolor, silnik, model zgadza się z hostorią serwisową. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 21 Lut, 2016 19:01
|
|
|
| Cris_1986 napisał/a: | | myślicie że ktoś chciał coś ukryć |
może warto poszukać dalej i ten egzemplarz, jaka cena by nie była, puścić w zapomnienie.
| Wolohator napisał/a: | | Jaką masz instalację |
Zakładali ciut przed moim zakupem na Stag. Instalacja totalnie spieprzona, słabe reduktory, zadławione zasilania itd.
Od razu gdy tylko nabyłem auto zmieniłem osprzęt na Hana Gold i dwa reduktory zavoli S no i poprzerabiałem zasilania z elektrozaworami. Jako że jestem zdania że te silniki nie mają prawa w pełnym zakresie pracować na LPG utrzymując mieszankę bogato, ustawiłem przełączenie na bp powyżej 56% obciążenia. Wystarczy do normalnej jak i lekko ostrzejszej jazdy i mam pewność że silnik nie pracuje na zubożonej mieszance. Przełączanie na bp i odwrotnie jest prawie nie odczuwalne. Średnie spalanie mieszęczne to 15L LPG i 20L paliwa. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 23 Lut, 2016 14:38
|
|
|
Rozumiem, że założenie instalacji LPG z późniejszą wymianą rozrządu nie będzie kolidowało?
| Cris_1986 napisał/a: | | LPG nie wchodzi w grę, mieszkam przy granicy z Rosją, i benzynę tankuje po 2 zł. | Tak czy siak wizyty na stacji będą częste, ja póki co na baku robię niecałe 400 km, czyli średnio 20l/ 100 km.
Jimv8 jakie świece stosujesz? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 23 Lut, 2016 20:06
|
|
|
| Wolohator napisał/a: | | jakie świece stosujesz |
takie jak fabryka piszę, tylko zmniejszam odległość elektrody na 0,7-0,8 mm ze względu na LPG. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 28 Lut, 2016 17:08
|
|
|
jimv8 widzę, że zastosowałeś dwa reduktory. Co sądzicie na temat reduktora KME Twin Tur? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 28 Lut, 2016 18:13
|
|
|
git majonez, byle z zasilaniem fi8 i stosownym elektrozaworem. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |