Elektryka i elektronika » Audi A4 B6 2001
Odpowiedz do tematu
 Audi A4 B6 2001
Czy mogę podpiąć aku po zdemontować licznika ?? aby zamknąć samochód centralnym?? Wysiadł mi kolorowy FIS na liczniku i nie wiem na razie gdzie uderzyć czytałem o tej firmie http://naprawalicznikow.pl/contact/ ale cena mnie zabija 600zł to dwukrotna wartość używanego licznika. Robia na oryginalnych częściach to plus ale cena?? Poradźcie coś !!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A4 B6 2001
stary napisał/a:
Poradźcie coś !!!

To zależy od tego co jest uszkodzone. Jeżeli inwerter to sądze, że sobie nie poradzisz. Przy uszkodzonej świetlówce prędzej. Tak czy inaczej potrzebujesz części np dawce organów. Najtaniej jest w tym celu kupno wersji angielskiej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A4
Prawdopodobnie wysiadła taśma zdarza się że jak go puknę to jest OK ale po jakimś czasie pojawiają się pasy i cały się rozjaśnia do całkowitego zaniknięcia wyświetlanych informacji i jest po prostu jasny. W dzień to jeszcze tak nie przeszkadza ale wieczorem biały ekran bardzo mnie denerwuje. Czytałem że albo wysiada sam wyświetlacz albo taśma posiada jakieś uszkodzenia. Pytanie po odpięciu akumulatora wyciągnąłem licznik teraz żeby zamknąć samochód musiał bym znowu podpiąć aku czy mogę je podłączyć i tak pozostawić bez zamontowanego licznika ?? Wydaje m sie że tak ale do końca nie jestem pewien. Licznik to przecież tylko wyświetlacz informacji dla kierowcy czyż nie ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Licznik nie jest tylko wyświetlaczem informacji. Jest również bramą diagnostyczną. Pozostawienie samochodu bez zegarów może spowodować rozładowanie się akumulatora.
Możesz odpiąć zegary, zamknąć samochód i odłączyć klemę. Drzwi kierowcy zamkniesz manualnie.
Odnośnie FISa, poszukaj na alledrogo sam LCD (najlepiej z taśmą) Nie powinieneś zapłacić więcej niż 200zł. Wymiana jest banalnie prosta.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.222.240.21 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa