witam
mam problem z skrzynia wyświetlala mi bład 293 i opis wyłącznik połozenia zwarcie do plusa
dzis wszedłem pod samochód i w wiązce kabli zaraz za wtyczka na jednym przewodzie była widoczna przerwa (zasniedziane przewód)a dwa stykniete z soba
te dwa zaizolowałem a ten przerwany zlutowałem
i dalej mi wyswietla bład na komputerdze
a dalej mi szkubie przy zmianie z "D" na "R" i odwrotnie i z "D"i"R" na "p"
pytanie moje czy musze wykasowac bład ?????
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
problem z skrzynia tiptronic
no własnie po właczeniu zapłonu na jakies 30 sekund było wszystko ok a puzniej znowu ten czerwony wykrzyknik
[ Dodano: Sob 23 Lut, 2013 18:43 ]
a jak by był zepsuty wyłącznik połozenia to idzie go poczyscic jak by był zabrudzony czy tylko wymiana?
[ Dodano: Sob 23 Lut, 2013 19:00 ]
a jak mi wyswietkiło na vag-u ze mam zepsuty przycisk od hamulca pedału to tez świeci wykrzyknik na komputerze w aucie????
Teoretycznie po wyłączeniu i załączeniu zapłonu sterownik powinien zacząć normalnie funkcjonować. Spróbuj skasować błędy i zobacz czy nie wyszło coś nowego.
| Adi202 napisał/a: |
| Teoretycznie po wyłączeniu i załączeniu zapłonu sterownik powinien zacząć normalnie funkcjonować. Spróbuj skasować błędy i zobacz czy nie wyszło coś nowego. |
no własnie po właczeniu zapłonu na jakies 30 sekund było wszystko ok a puzniej znowu ten czerwony wykrzyknik
[ Dodano: Sob 23 Lut, 2013 18:43 ]
a jak by był zepsuty wyłącznik połozenia to idzie go poczyscic jak by był zabrudzony czy tylko wymiana?
| Cytat: |
[ Dodano: Sob 23 Lut, 2013 19:00 ]
a jak mi wyswietkiło na vag-u ze mam zepsuty przycisk od hamulca pedału to tez świeci wykrzyknik na komputerze w aucie????
Włącznik Stopu nie powinien robić trybu awaryjnego. Sądzę, że masz jeszcze coś uszkodzone. Sprawdź pamięć sterownika czy są zapisane jakieś błędy.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych