może ktoś potrafi pomóc - nie jestem w stanie włączyć automatycznej blokady drzwi po ruszeniu (15km/h chyba standardowo). Nie ma tej opcji w menu! Była w poprzednim Q5 (przed liftem), teraz w poliftowym z MMI 3+ nie można tego nigdzie ustawić. ASO nie potrafi powiedzieć, o co chodzi
Proszę o pomoc...