Elektryka i elektronika » Audi 100 C4 S4 2.2T Brak pozycji
Odpowiedz do tematu
 Audi 100 C4 S4 2.2T Brak pozycji
Witam.

Mój problem polega na tym, iż nie mam światlą pozycyjnego z przodu jak i z tyłu, ale tylko z jeden strony, od strony kierowcy, przód i tył. Żarówki są w porządku, bo przekładałem z jednej strony na drugą. Słyszałem, że to może być wina "pająka", czyli całego włącznika zestawu świateł przy kierownicy. Do tego elektryka szyb mi nie działa...

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi 100 C4 S4 2.2T Brak pozycji
S4owner napisał/a:
Witam.

Mój problem polega na tym, iż nie mam światlą pozycyjnego z przodu jak i z tyłu, ale tylko z jeden strony, od strony kierowcy, przód i tył. Żarówki są w porządku, bo przekładałem z jednej strony na drugą. Słyszałem, że to może być wina "pająka", czyli całego włącznika zestawu świateł przy kierownicy. Do tego elektryka szyb mi nie działa...
bezpieczniki już sprawdzałeś?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak, i te co są, to są dobre. Jest kilka pustych miejsc, ale nie wiem, jakie bezpieczniki tam idą, dlatego szukam schematu bezpieczników.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
S4owner napisał/a:
Tak, i te co są, to są dobre. Jest kilka pustych miejsc, ale nie wiem, jakie bezpieczniki tam idą, dlatego szukam schematu bezpieczników.
proszę bardzo,ten opis jest z 2,5tdi ale rozpiska bezpieczników bedzie taka sama

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli po załączeniu świateł nie ma też podświetlenia zegarów to sugerowałbym naprawić przełącznik świateł

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podświetlenie zegarów też jest właśnie. Mijana, drogowe, wszystko jest, oprócz lewej pozycji przedniej i prawej właśnie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź czy na bezpiecznikach jest napięcie 5A pozycja 5 i 6

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdzę. Jeszcze jakieś powody tego mogą być?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
S4owner napisał/a:
Sprawdzę. Jeszcze jakieś powody tego mogą być?

Wytarta tylko jedna część kontaktu w przełączniku świateł - podświetlenie zegarów będzie a pozycyjnych nie. Sprawdź te napięcie na bezpiecznikach jeżeli go nie będzie to może być tylko włącznik świateł.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdzę na pewno. I do tego problem z elektryką szyb, nie działają. Szyba kierowcy nie opuszcza się, ale słychać, że do góry idzie. Reszta szyb nie działa. Tylna prawa opuszcza się, ale już się nie podnosi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź wiązkę w gumowej osłonie na łączeniu drzwi i karoserii.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
i sprawdzić, czy przewody są całe, tak? Nie przetarte, nie przerwane?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
S4owner napisał/a:
i sprawdzić, czy przewody są całe, tak? Nie przetarte, nie przerwane?

Nie sądzę aby tak było. Chyba, że wozisz ze sobą stadko kun. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bo nie mam świateł pozycji z lewej strony, elektryki szyb, oraz klaksonu :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Masz kilka usterek.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 13.59.100.42 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa