GPS i GSM » akumulator do telefonu Motorola
Odpowiedz do tematu
 akumulator do telefonu Motorola
Witam Szanowne Grono ATT!

Dziś chciałem zakupić nowy akumulator do telefonu Motorola do mojej A6. Nr akumulatora to 4E1 035 747. Udałem się do ASSO Skody i tam krzyknęli mi 160zł, a raczej to ja krzyknąłem jak to usłyszałem.
Kurcze za akumulatorek tyle kasy???

Może orientujecie się czy nie można dostać zamiennika tego akumulatorka, może akumulatorek można dostać w zwykłym sklepie GSM, a jeżeli tak to od jakiego telefonu będzie pasować jaki model Motoroli.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: akumulator do telefonu Motorola
WOJTAS-AUDI A4 napisał/a:
Witam Szanowne Grono ATT!

Dziś chciałem zakupić nowy akumulator do telefonu Motorola do mojej A6. Nr akumulatora to 4E1 035 747. Udałem się do ASSO Skody i tam krzyknęli mi 160zł, a raczej to ja krzyknąłem jak to usłyszałem.
Kurcze za akumulatorek tyle kasy???

Może orientujecie się czy nie można dostać zamiennika tego akumulatorka, może akumulatorek można dostać w zwykłym sklepie GSM, a jeżeli tak to od jakiego telefonu będzie pasować jaki model Motoroli.

A co Ty myślałeś? Cena jest adekwatna do jakości. To, że rynek jest zawalony tanimi szajsami nie oznacza, że i oryginał będzie tani. Jezeli chodzi o zamiennik, to zapomnij żaden model Motoroli nie miał identycznej baterii. Są akumulatory które mają identyczny rozstaw kontaktów, ale mają mniejsze wymiary oraz pojemność. 160zł, to normalna cena tylko my za mało zarabiamy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
160zł, to normalna cena tylko my za mało zarabiamy

oj za mało. :-/ Czyli na chwilę obecną muszę to odłożyć na później. Żebym wiedział wcześniej to napisałbym list do ŚW. MIKOŁAJA :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Możesz wrzucić zdjęcie tego akumulatorka i drugie jak jest łączony do telefonu? może coś wymyślę ;)

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
w takim razie podrzucam zdjątka i jestem ciekawy Twojej propozycji ;-) :mrgreen:






Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 3.145.173.132 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa