GPS i GSM » [a6 c5]Jak podlaczyc nawigacje fabryczna audi ?
Odpowiedz do tematu
 
Głośnik podłączasz pod piny NAV.+ i NF-, wyciszanie pod NAV.CON.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi glosniki podlaczylem tak jak mowisz i mute tez ale jak navi sie odzywała to nie wyciszało radia wiec podpiełem mute pod telefon mute i teraz jak navi gada to wycisza radio tylko ze na radiu pokazuje napis telefon a nie navi. A co z antena czy kabel musi byc podłaczony do anteny na dachu której nie mam?


1. Navi nie wylicza prawidłowo trasy !
2. Na wyświetlaczu Fis blad: TMC Error. Error accurred! Source radio faulty
3. Po podpieciu VCDSa w sterowniku navi bład:

Address 37: Navigation Labels: 4B0-919-887-BNS4.lbl
Control Module Part Number: 4B0 919 887 E
Component and/or Version: BNS 4.2 H05 BNO 0050
Software Coding:
Work Shop Code:
VCID: 356B3F0D0F5A571
1 Fault Found:

65535 - Internal Control Module Memory Error
00-00 - -


Płyta jest oryginalna z mapa 2002/2003

Nie wiem tez czy to tak powinno byc ale u mnie w bagazniku nawet jak wyciagam klucze ze stacyjki to nawi wciaz jest podswietlona w bagazniku na czerwono

Postaw piwo autorowi tego posta
 
65535 to programowe uszkodzenie nawigacji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli musze wgrac jeszcze raz aktualizacje?
A czy ma ktos sprawdzone mapy bo moje 2002/2003 to troszke przestarzałe;-)

[ Dodano: Pon 25 Kwi, 2016 23:31 ]
Adi202 co jest z tym programowym uszkodzeniem navi ? A to nie jest czasem przez to ze brak tunera Tmc ?

Czy da sie cos z tym programem zrobic czy navi do kosza ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Możliwe jest przy aktualizacji softu, ale to też na 100% nie jest pewne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy ma ktos namiar na soft zeby sprobowac zaktualizowac?
Czy jest jakis inny sposob by to naprawic?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest na forum spolszczenie do BNSa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Próbowałem spolszczenia z forum i z chomika. Z obu płyt przechodzi cały proces wgrywania i na końcu pisze sucesfull ale nic nie spolszcza. Tylko jeden nagłówek w menu jest po polsku a reszta po angielsku nie rozumie dlaczego?
Mapę mam oryginalna płytę angielska z 2002/2003 roku wiec rozumie ze lektor może mówić po Angielsku ale Menu powinno być po Polsku po zakończeniu wgrywania, a jednak nie jest !
Może jest na to jakaś recepta?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa