Klimatyzacja » A6 C5 Nagrzewnica
Odpowiedz do tematu
 A6 C5 Nagrzewnica
Witam,

idzie zima i niestety czeka mnie wymiana nagrzewnicy. Dostałem już nową, jutro mam zamiar się za to zabrać. Niepokoi mnie jednak klimatyzacja. Czy jest ona bezpośrednio w jakiś sposób podłączona pod tą całą "obudowę" w której siedzi nagrzewnica? Czy może da rade wymienić nagrzewnicę omijając klime? Tak poza tym to ma ktoś dla mnie jakieś porady co do jutrzejszego zadania? Może gdzieś jest jakiś poradnik? Już jakiś czas latam po siedzi i jak do tej pory to natknąłem się tylko na opisanie sprawy jak to wygląda w c4. Jednak c4 od c5 trochę się różni.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: A6 C5 Nagrzewnica
Foxy napisał/a:
Witam,

idzie zima i niestety czeka mnie wymiana nagrzewnicy. Dostałem już nową, jutro mam zamiar się za to zabrać. Niepokoi mnie jednak klimatyzacja. Czy jest ona bezpośrednio w jakiś sposób podłączona pod tą całą "obudowę" w której siedzi nagrzewnica? Czy może da rade wymienić nagrzewnicę omijając klime? Tak poza tym to ma ktoś dla mnie jakieś porady co do jutrzejszego zadania? Może gdzieś jest jakiś poradnik? Już jakiś czas latam po siedzi i jak do tej pory to natknąłem się tylko na opisanie sprawy jak to wygląda w c4. Jednak c4 od c5 trochę się różni.
więc tak, zarezerwuj sobie duuuuużo czasu i cierpliwości, sprawa nie wygląda tak prosto, bo,żeby nic nie uszkodzić musisz wymontować tunel środkowy, schowek, wszystkie plastiki pod kierownicą i całą konsolę. Oczywiście możesz próbowć dobrać się do nagrzewnicy bez wyciągania konsoli, ale nie ma możliwości abyś nic nie uszkodził. Próbowałem obydwa sposoby i znacznie lepiej i szybciej wyjechać z całą deską. Co do klimy to proponuję normalnie rozszczelnić klimę i wykręcić wszystko, gdyż istnieje wysokie prawdopodobieństwo uszkodzenia węży aluminiowych a wtedy koszta znacznie się powiększą . Niestety poradnika żadnego nie ma ale po wyjęciu deski wszystkie śruby masz jak na dłoni. powodzenia

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego pierwsza sprawa to w zgodzie z regulaminem przywitaj się ze wszystkimi w dziale powitanie. Taka jest zasada przed pisaniem. Miłego wieczoru.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Koledzy nie mam u siebie w A6 1.9 elektrycznej nagrzewnicy i chciałem się dowiedzieć czy dużo jest rezania żeby to uruchomić. Było kiedyś ogrzewanie postojowe, i może łatwiej było by to uruchomić??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeśli było Webasto , to lepiej będzie je zreanimować, najpierw trzeba by sprawdzić jakie są braki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
brak pieca, i uszkodzony włącznik menu zegarów między fotelami

Reszta jest

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czyli nie jest najgorzej, wszystko do ogarnięcia

Postaw piwo autorowi tego posta
 
poszukam pieca i będę działał

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
poszukam pieca i będę działał
no to działaj daj znać ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Klimatyzacja 

[ IP: 3.17.186.218 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa