,
Problem polega na zapowietrzaniu się samochodu, audi 2.5 tdi quatro , kupił je w Krakowie przyjechał do Wałbrzycha bez problemów, nie działał wyświetlacz komputera pokładowego, a po jakimś czasie , autko się zapowietrzyło, odpowietrzał przy pomocy odkurzacza dokładnie nie wiem jak ale mówił ze nie było powietrza w obiegu, sprawdzał przez bezbarwny przewód który podłączył z pompy do filtra, autko przejechało 150 może 200 km i znowu się zapowietrzyło, wymienił pompę na oryginalną (nie wiem czy nowa czy używana), przejechał pawie 300km i znowu się zapowietrzył tzn, przyjechał do domu i rano już nie mógł odpalić, ponad pół zbiornika paliwa , ma sprawdzić jeszcze przewody pod ciśnieniem czy są szczelne ale to dopiero przed nim, co może powodować taki stan? będę wdzięczny za każdą poradę i z każdej skorzystam tzn przekaże kuzynowi
,
co powinien zrobić , sprawdzić aby dojść do usterki? w miarę możliwości we własnym zakresie
ps. wspominał że skrzynia zaczęła się przełączać w tryb awaryjny tzn bardzo zwalnia i trzeba go zgasić i uruchomić ponownie po kilku minutach, czy to może być olej do wymiany? czy raczej wepchał się na minę?
z góry dzięki za pomoc i proszę o wyrozumiałość, pisownia trochę chaotyczna