Układ hamulcowy » błąd ABS wiązka czy koronka?
Odpowiedz do tematu
 błąd ABS wiązka czy koronka?
Witam!
Opisywałem ten problem jednak pojawiło się co innego:

1 Fault Found:

00287 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Right (G44)

30-00 - Open or Short to B+

Po tym błędzie sprawdziłem wiązkę na tyle że pokazywało mi że prąd przechodzi, wymieniłem czujnik i błąd zgasł jednak po ruszeniu i przy około 10-15km/h wskoczył ten sam błąd co wyżej. Czego to jest wina? W Vagu jadać 10km/h jedynie ten prawy tylni czujnik nic nie wskazywał. Proszę o pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Obwód otwarty lub zwarcie do plusa. Uszkodzony jest obwód czujnika. Jeżeli czujnik jest nowy i sprawny, to zostaje wiązka lub sterownik ABS

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam
Muszę ponowić temat, ale wyszła trochę inna sprawa.. Robiłem tydzień temu hamulce z tyłu, tarcze plus klocki i nowe łożyska, koronkę ABS wybiłem ze starych tarcz i była przeczyszczona tak samo jak czujniki ABS z tyłu, przód w ogóle nie ruszany.. I teraz jadąc i przy niskiej prędkości około 15-20km na godzinę drży mi pedał hamulca. W Vagu nie ma żadnych błędów czujnika, sprawdzałem prędkość kół to wszystkie mają taką samą.. Czego może to być wina? Proszę o pomoc gdyż jest to bardzo irytujące jak na prawie każdych światłach drży pedał:)
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Odległość czujnik - koronka, lub uszkodzona koronka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: błąd ABS wiązka czy koronka?
bonczek87 napisał/a:
Witam!
Opisywałem ten problem jednak pojawiło się co innego:

1 Fault Found:

00287 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Right (G44)

30-00 - Open or Short to B+

Po tym błędzie sprawdziłem wiązkę na tyle że pokazywało mi że prąd przechodzi, wymieniłem czujnik i błąd zgasł jednak po ruszeniu i przy około 10-15km/h wskoczył ten sam błąd co wyżej. Czego to jest wina? W Vagu jadać 10km/h jedynie ten prawy tylni czujnik nic nie wskazywał. Proszę o pomoc



Możesz napisać w jaki sposób poradziłeś sobie z tym problemem bo mam podobny przypadek tylko, że z lewym kołem

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 3.135.198.49 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa